«Соколи» колядували пораненим воїнам АТО з Волині

news

       Напередодні Старого – Нового року, з Різдвяним мистецьким дарунком, завітав зі Львова в обласний госпіталь інвалідів, за сприяння заслуженого діяча мистецтв України Віталія Іваницького, народний артист України Михайло Мацялко – керівник знаного на теренах нашої держави і далеко за її межами пісенного гурту «Соколи».

       В рамках благодійного проекту «Мистецька терапія», яку традиційно проводить обласний благодійний фонд «Рідна Волинь» для волинських бійців, котрі проходять реабілітацію після бойових дій на сході України, відбулася цікава творча  зустріч воїнів з відомим митцем – музикантом, композитором, співаком.

      У дружній і невимушеній атмосфері Михайло Мацялко поспілкувався з усіма бійцями, розповів про пісенну творчість гурту «Соколи», побажав усім  воїнам якнайшвидше залікувати свої рани, заспівав їм давні і забуті українські колядки.

      Окрім мистецької терапії, артист розповів солдатам  і особисто продемонстрував вправи нетрадиційних методів лікування, які дієво  покращують самопочуття і фізичний стан людини у будь – якому віці і особливо можуть бути корисними для поранених волинських героїв.

      На згадку про цю зустріч Михайло Мацялко подарував кожному бійцю ком пакт диски колективу «Соколи» з особистим автографом та своїми  побажаннями і запросив  усіх солдат на концерт «Молюсь за тебе, Україно», який відбудеться у місті Луцьку 15 лютого, в рамках Всеукраїнського туру, за участю народної артистки України Марії Шалайкевич, народного артиста України Михайла Мацялка і відомого гурту «Соколи».

      Один з поранених бійців, волинський «кіборг», який до останнього дня захищав донецький  аеропорт – Ігор Гуль з Ратного, подякував відомому митцю за приємний  мистецький дарунок у ці Різдвяні і Новорічні свята.

      Головний лікар госпіталю інвалідів Тетяна Масікова,  висловила  вдячність заслуженому діячу мистецтв України Віталію Іваницькому, за послідовне, упродовж  вже  року, проведення благодійного проекту      «Мистецька терапія» для поранених воїнів АТО, які проходять реабілітацію у цьому лікувальному госпіталі.

      На завершення щирої і сердечної зустрічі усі воїни разом з народним артистом України Михайлом Мацялком заколядували відому колядку «Нова радість».

      За словами голови обласного благодійного фонду «Рідна Волинь» Дмитра Глазунова, для бійців, які проходять реабілітацію в госпіталі інвалідів, благодійний фонд і у 2016 році буде проводити такі зустрічі з митцями та організовувати для них колективні відвідування різноманітних культурно – мистецьких заходів у місті Луцьку, щоб покращити духовний стан волинських солдатів  і прискорити їхнє  повернення  у нормальне русло  мирного життя.

Показується IMG_20160112_144540.jpg

Автор статті: Наталя Хвесик

0 Комментариев