Що змінить у вашому житті робота з психологом: Психологічні поради

news

Як вийти з кола невдач, або змінити якість свого життя? 

Насправді, найважливіше, що може навчити вас психолог – це вміння відчувати та розуміти самого себе та свої бажання. Бо тільки тоді коли людина добре знайома з собою, з своїми відчуттями та реакціями, вона може приймати правильні рішення і іти своєю дорогою…. Правильною дорогою…

Читайте також Як зрозуміти, що ваш потенціал не реалізовано та як його реалізувати: Психологічні поради

Психолог по факту не є «чарівником» і Вам в любому випадку доведеться працювати над собою. Безболісного процесу теж не буде… будуть підніматись травми… у Вас працюватимуть захисні механізми і опори… можливе навіть перенесення ваших образ на психолога, і це є теж нормально, компетентний психолог звичайно готовий до цих реакцій, це процес становлення Вас як особистості.

Тому, якщо ви хочете покращити ваше життя, змінити свої погляди, реакції та відношення до багатьох речей, то психолог це саме та людина, яка з цим допоможе.

І важливим є знайти свого психолога, комфортного для Вас, який «відкопає» і допоможе Вам відчувати себе та свої бажання…розібратись з тим що Ваше, а що навʼязане і вибирати те, що Ви хочете насправді.

Читайте також Що заважає бути щасливим: Психологічні поради

Матеріал підготовлено за інформацією:

Пирога Вікторія Сергіївна,

Психолог, психосоматолог, консультант в методі позитивної психотерапії

Психологічна допомога та особистісний розвиток

м.Луцьк

Тел/вайбер 0954534986

Автор статті: Малашкевич Анна

0 Комментариев