Розподіл майна: чи може чоловік відсудити половину автомобіля придбаного у шлюбі, але за кошти дружини

news

Дуже вигідно, ділити майно, куплене за чужі кошти.

Яка перспектива у справі, колишній чоловік хоче половину від вартості буса, який був придбаний за мої кошти? Спробуємо розібратися в цьому питанні у нашій традиційній рубриці “Юридична консультація”. 

Запитання клієнта:

Будучи у шлюбі я продала хату в селі, яку отримала в спадщину. На ці гроші ми відразу купили вантажний бус. Зараз чоловік розвівся зі мною і прийшли документи з суду, що він хоче машину, а мені щоб було ½ її вартості. Чи має на це право? 

Читайте також: Як здійснюється оцінка коли автомобіль вже проданий: повернути кошти за автомобіль, який був спільно нажитим майном

Відповідь юриста:

Якщо коротко то ні. Річ у тім, що авто було придбано за Ваші особисті кошти (від продажу спадкового майна) і не вважається спільним майном подружжя. Відповідно на це майно не розповсюджується режим спільного майна подружжя і воно не підлягає поділу. Однак ці всі обставини слід Вам доводити у суді. Якщо пустите справу на самоплив, не будете ходити до суду або не наведете документально підкріплених аргументів, швидше за все суд винесе рішення не на Вашу користь.

Матимете бажання поспілкуватися детальніше, звертайтеся. 

Читайте також: Як змусити виконавця стягнути борг по аліментах з військовослужбовця?

Матеріал підготовлено за інформацією:

Назаревича Любомира Мечиславовича, ФОП «Діяльність у сфері права».

Правова допомога та консультації в цивільних справах 

м.Луцьк

Тел/вайбер  097 38 58 658

0 Комментариев