Як змусити виконавця стягнути борг по аліментах з військовослужбовця?

news

Стягнення аліментів з військовослужбовця.

Виконавець придумує відмовки, чому не можна стягнути борг, як змусити виконавця працювати? Спробуємо розібратися в цьому питанні у нашій традиційній рубриці “Юридична консультація”.

Запитання клієнта:

Мого бувшого чоловіка забрали до війська, і він зараз почав отримувати нормальні гроші. У нього є заборгованість по аліментах більше 80 000 гривень. Він до війни ніде не робив і нічого не платив. Я звонила до виконавця, щоб мені заплатили аліменти, вона нічого не хоче робити, бо каже що не знає адресу частини, де служить чоловік. Що мені робити?

Читайте також Лише аліменти та заподіяна шкода: Верховна Рада пропонує нові підходи до стягнення боргів з військовослужбовців

Відповідь юриста:

Виконавці люди зайняті, і поки їх не почати підштовхувати, вони з високою вірогідністю нічого робити не будуть.

Вам потрібно письмово звернутися до виконавця із заявою, де повідомити про те, що ваш колишній у армії, вказати номер частини, наголосити на тому, що є велика заборгованість, і ви будете скаржитися на виконавця, якщо він не буде вживати дії щодо стягнення заборгованості.

Виконавець отримавши офіційну заяву, розуміє, що заява зареєстрована і він більше не займатися вашою справою не зможе. Якщо виконавцю невідома адреса військової частини, де служить боржник, він повинен надіслати документи щодо стягнення аліментів до Міністерства оборони. Після чого ці документи будуть передані до бухгалтерії військової частини, і вам будуть виплачуватися аліменти з доходів батька дитини.

Потрібно буде підготувати документи у справі, або хочете поспілкуватися детальніше, звертайтеся.

Читайте також Обмеження свободи пересування, чи турбота про дітей: Підліткам можуть заборонити самостійний виїзд за кордон

Матеріал підготовлено за інформацією:

Назаревича Любомира Мечиславовича, ФОП «Діяльність у сфері права».

Правова допомога та консультації в цивільних справах 

м.Луцьк

Тел/вайбер  097 38 58 658

0 Комментариев