Родина померлого з Волині врятувала чотири життя українців

news

Родичі померлого сорокадворічного чоловіка з Волині погодилися на посмертне донорство

 У Львові виконали рекордну кількість одномоментних трансплантацій!

Врятовано чотири життя!

Пересадили серце, легені, печінку, нирку та підшлункову залозу. Причому трансплантація підшлункової вважається одним з найскладніших у світі хірургічних втручань!   

  • Нирку та підшлункову залозу отримала 33-річна Олена. Вона медсестра з Рівненщини. З п’яти років хворіла на цукровий діабет. Підшлункова не виробляла інсулін. Після того, як Олена народила дитину, відмовили ще й нирки. 

Чоловік Олени – військовий, у лікарню примчав просто з фронту. Усі 9 годин він не відходив від дверей операційної, аби дочекатися обнадійливих слів від трансплантологів – і дочекався! 

Читайте також Лікування безпліддя державним коштом: Які документи потрібні та клініки в яких проходить лікування

  • Легені пересадили чоловікові з Донеччини. Діагноз – кістозна гіпоплазія обох легень. Три роки він жив на кисневій підтримці.  
  • Печінку трансплантували 43-річному жителю Закарпаття. Його власний орган вбив цироз.  Він пережив сім внутрішніх кровотеч, коли за статистикою вже після третьої людина не виживає.   
  • Серце пересадили 48-річному львів’янину. На свій рятівний орган чоловік чекав рік. У нього – кардіоміопатія. Серце не могло перекачувати кров і ризикувало зупиниться щомиті. 

Шанс на друге життя Олена та ще троє українців отримали завдяки важкому рішенню родини чоловіка, який помер через інсульт. Йому було 42 роки. Медики Нововолинської лікарні констатували смерть мозку. Родина погодилася на донорство і врятувала цим рішенням чотири життя! 

Читайте також Що буде з лікарнями, які не потраплять у спроможну мережу? Ляшко прокоментував ситуацію

Операції з трансплантації виконали спеціалісти Лікарні Святого Пантелеймона Перше медичне об’єднання Львова та хірурги київської клініки Феофанія клінічна лікарня.

Дякуємо лікарям за їхню роботу та професіоналізм! 

За інформацією: Міністерства охорони здоров’я України 

Автор статті: Малашкевич Анна

0 Комментариев