Речі, які емоційно розумна людина ніколи не робить зі своїм телефоном

news

Справа не в тому, які функції ви використовуєте на телефоні, а в тому, як і коли ви це робите.

Люди з високим емоційним інтелектом наче володіють особливими здібностями. Вони ніби здатні читати думки, розуміти приховані бажання та тонко відчувати переживання оточуючих. Однак це не магія – такі люди надзвичайно уважні та мають високий рівень емпатії, вміння розпізнавати почуття інших та співпереживати.

Одне, чого емоційно інтелігентні люди ніколи не роблять – це фабінг. Фабінг — це спосіб продемонструвати неповагу до співрозмовника. Це певний тип поведінки, що натякає: телефон важливіший за людину поруч.

Фабінг може проявлятися по-різному. Наприклад, ви спілкуєтеся, а інша людина раптово відволікається на свій телефон, прокручуючи стрічку повідомлень. Це може бути автоматично, але саме це емоційно розвинені люди ніколи не роблять: вони слухають співрозмовника, не перериваючи увагу на телефон.

На думку психологів, фабінг часто свідчить про недостатньо розвинені соціальні навички. Люди іноді використовують цю звичку, щоб уникнути особистого контакту, і з часом вона призводить до ослаблення зв’язків, втрати довіри та почуття самотності й незадоволення у відносинах.

Тому перше, що варто зробити під час зустрічей із друзями та близькими, – прибрати телефон подалі та вимкнути сповіщення.

Автор статті: Сергій Шагоферов

0 Комментариев