Питання, які не можна ставити роботодавцю на співбесіді

news

Успішна співбесіда — це не лише вміння правильно відповісти на питання роботодавця, але й уміння задати власні питання. Втім, не всі питання доречні і можуть бути сприйняті позитивно. Є ряд питань, які краще не ставити роботодавцю на співбесіді, щоб не створити негативного враження або не підірвати свої шанси на працевлаштування.

Питання про зарплату

Одним з найпоширеніших помилок, які можуть зіпсувати враження про вас, є питання про зарплату на початкових етапах співбесіди. Це може дати роботодавцю відчуття, що ви цікавитесь лише грошима, а не можливістю розвиватися і робити внесок в компанію. Рекомендується обговорити питання зарплати після того, як вам запропонують посаду, або коли роботодавець сам порушить цю тему.

Питання про графік роботи

Іншим питанням, якого слід уникати на співбесіді, є питання про графік роботи. Запитання про можливість приходити на роботу пізніше або йти раніше, а також про можливість працювати з дому, можуть створити враження, що ви не готові працювати в повному обсязі. Виняток можуть становити випадки, коли ви шукаєте роботу з гнучким графіком або на дому.

Питання про відпустку

Питання про відпустку, особливо про її тривалість та можливість взяти її одразу після початку роботи, краще не задавати на співбесіді. Це може показати роботодавцю, що ви більше цікавитесь відпочинком, ніж роботою. Якщо ви маєте заплановану відпустку, краще повідомити про це після отримання пропозиції про роботу.

Питання про переваги компанії

Запитання про переваги, які надає компанія (наприклад, про корпоративні заходи, безкоштовні обіди, тренажерні зал та ін.), можуть створити враження, що ви більше цікавитесь цими перевагами, ніж самою роботою. Краще дізнатися про них після отримання пропозиції про роботу.

Питання про просування по службі

Запитання про швидкість просування по службі або про можливість швидко отримати посаду керівника можуть показати вас як недостатньо терплячої особи, яка не готова працювати на одній посаді довгий час. Краще зосередитися на тому, як ви можете внести вклад в компанію на початковій посаді.

Заключення

Співбесіда — це важливий етап на шляху до отримання роботи. Правильно поставлені питання можуть показати вашу зацікавленість, професіоналізм і бажання працювати на користь компанії. Однак неправильні питання можуть підірвати ваші шанси на успіх. Тому важливо знати, які питання краще не ставити на співбесіді. А якщо ви шукаєте працевлаштування, то у будь-якому місті сайт robota.ua допоможе вам знайти роботу: Львів, Київ чи невелике містечко  —  вакансії є у всіх.

На правах реклами

0 Комментариев