Плавлений сир – як приготувати вдома?

news

Плавлений сир є улюбленим усіма – як дітям, так і дорослим. Проте, багато з магазинних варіантів залишають бажати кращого. Але не варто засмучуватися, адже можна легко приготувати смачну намазку вдома.

Для цього нам знадобиться 250 г якісного сиру. Сир потрібно нашаткувати і додати півчайної ложки соди і півчайної ложки солі. Можна також додати улюблені спеції, такі як сушений часник, перець, паприку, дрібно нарізану цибулю, кмин, чорний кмин або прованські трави. Все це ретельно перемішуємо.

Далі, приготовану масу залишаємо під кришкою на 24 години при кімнатній температурі. Після цього масу можна розтопити. Для цього ставимо посудину зі сиром над каструлею з киплячою водою, а за бажанням можна додати жовток. Ретельно помішуючи, чекаємо, доки маса набуде потрібної консистенції і стане “тягучою”.

Отриманий гарячий сир розливаємо по банках і залишаємо їх охолоджуватися. Готову намазку зберігаємо в холодильнику, проте не довше 3 днів. Тепер у вас завжди буде смачний і натуральний плавлений сир готовий для використання!

Автор статті: Ірина Велігурська

0 Комментариев