Переваги лазерної епіляції

news

Лазерна епіляція – радикальний метод вирішення проблеми зайвої «рослинності» на тілі. Під впливом спрямованого лазерного випромінювання відбувається руйнування волосяних фолікул, внаслідок чого на обробленій ділянці назавжди перестає рости волосся.

Лазерна епіляція: чи потрібна підготовка

Процедура не вимагає особливої підготовки, але щоб проведена лазерна епіляція була максимально ефективною, перед запланованим впливом рекомендується дотримуватися кількох простих правил:

  • За тиждень до процедури не зволожувати шкіру кремами, оліями та іншими косметичними засобами. Для досягнення найкращого результату дерма має бути максимально сухою.
  • За два тижні відмовитися від «сонячних ванн» та відвідування соляріїв. У цей період рекомендується максимально захищати шкіру від дії ультрафіолетового випромінювання.
  • За 3-4 тижні (залежно від швидкості росту волосся) не видаляти волоски жодними іншими методами. Заборонено не тільки використовувати віск та цукор, але й вищипувати поодинокі волоски.

Хоча в теорії зробити лазерну епіляцію можна при будь-якій довжині волосся, оптимальна все ж таки становить 2-4 мм. Більш довгі волоски через світлову дію можуть почати плавитися і викликати зайвий дискомфорт, більш короткі — погано видаляються, тим самим знижуючи ефективність процедури.

Для отримання волосків потрібної довжини за 2-3 дні перед процедурою слід за допомогою верстата позбутися рослинності в зоні планованої обробки. Важливо робити це дуже акуратно і не пошкодити епідерміс.

Плюси і мінуси видалення волосся лазером

Як у кожної косметологічної процедури, у лазерного видалення волосся є свої позитивні та негативні сторони. До других відноситься високий рівень контрасту між тоном дермального шару і відтінком волосків. Це необхідно для того, щоб лазерне випромінювання поглиналося саме меланіном, що міститься у волосяному, а не у шкірному покриві.

При недостатній контрастності (світлі/руді волоски на блідій шкірі або темні на засмаглій) можна використовувати не всі види лазерної епіляції. Крім того, для досягнення потрібного результату в таких випадках може знадобитися значно більша кількість сеансів. А при мінімальній контрастності видалення волосся лазером може бути малоефективним.

До переваг процедури належать:

  • Можливість назавжди позбутися зайвої «рослинності» (при високому ступені контрасту дерми та волосків);
  • Відсутність сполучнотканинних утворень після процедури;
  • Відносна безболісність косметологічного впливу;
  • Невеликий час сеансів навіть під час обробки великих ділянок дерми.

У клініці LaserVille для подібної епіляції використовується спеціальне обладнання компанії DEKA – МОТUS АХ, яке дозволяє:

  1. Одночасно обробляти великі ділянки дерми;
  2. видаляти волоски із засмаглої шкіри;
  3. Досягати 90% зупинки росту волосся навіть за низької контрастності.

Ефект від процедури буде помітний через 5-7 днів, тому що в процесі впливу руйнуються тільки фолікули, а волосся через невеликий час випадає самостійно.

 

0 Комментариев