Нові подробиці вбивства поліцейських на Вінниччині: ДБР викрила спільників злочинців

news

Військові, які допомагали втекти вбивцям поліцейських на Вінниччині, викриті ДБР

Державне бюро розслідувань викрило двох військовослужбовців, які допомагали підозрюваним у розстрілі поліцейських на Вінниччині переховуватися та втекти за кордон.

Читайте також Нічний конфлікт закінчився реанімацією: ківерчанин дерев’яною палицею наніс тяжкі травми знайомому 

Після трагічної події 20 квітня 2024 року, шукаючи шляхи втекти за кордон, нападники звернулися за допомогою до знайомих військових. Один з військових, знаючи про розшук батька та сина за вбивство поліцейського, надав їм автомобіль для втечі. Інший військовослужбовець, окрім допомоги з транспортом, також самовільно залишив місце дислокації військової частини в Одеській області, щоб забрати та передати нападникам закордонні паспорти та мобільний телефон. 

24 квітня 2024 року одного з військовослужбовців, який допомагав втекти та самовільно залишив частину, було затримано ДБР.

Обох військових підозрюють у злочинах. А саме: сприяння приховуванню тяжкого злочину (ч. 1 ст. 396 КК України) – для того, хто допомагав з транспортним засобом. Та самовільне залишення військової частини (ч. 5 ст. 407 КК України) – для того, хто покинув місце дислокації.

Тривають обшуки за місцем проживання фігурантів справи та інших осіб, які допомагали їм. Вилучено мобільні телефони.

Розслідування веде Одеська спеціалізована прокуратура у сфері оборони Південного регіону.

Читайте також Брали від трьох з половиною до десяти тисяч доларів: на Волині затримали організаторів незаконної схеми переправлення призовників до країн ЄС 

За інформацією: Державного бюро розслідувань

Автор статті: Малашкевич Анна

0 Комментариев