Перелік бомбосховищ у Луцьку (+АДРЕСИ)

news

В умовах коли наша країна знаходиться у стані війни необхідно дуже добре вивчити, де є укриття. Це передусім ваша безпека та безпека ваших рідних. На цьому наголошує мер Луцька Ігор Поліщук.

Якщо поруч із вами немає укриття необхідно вивчити, де є інше місце, що може слугувати укриттям, бомбосховищем та пропрацювати свої дії в разі ракетного удару. Щиро сподіваємося і молимося до Господа, щоб у нас не було таких ситуацій, як у Харкові та деяких інших містах. Однак це війна, і ніхто не може бути впевнений, що такого не буде. Ми маємо бути готовими до всього.

Інтерактивна карта захисних споруд цивільного захисту Луцької міської територіальної громади

Хочу також сказати, що ми організували навчання, яке відбувається щодня о 13.00 в приміщенні нашого комунального закладу “Спорт для всіх” на вулиці Будівельників, 11. Працюємо побудинково, через голів ОСББ, через ЖЕКи. Якщо ви проживаєте в приватному секторі, ви можете згуртуватися та також записатися на навчання. У своїх попередніх відеозверненнях та численних новинах я вже публікував номери телефонів, за якими необхідно звертатися. Прошу: зверніться будь ласка та пройдіть це навчання, яке може врятувати вам життя. Під час навчання ви отримаєте інформацію про те, як діяти в умовах воєнного стану, що робити, якщо почався артилерійський обстріл, базові навички самооборони, як необхідно передавати інформацію, як користуватися рацією та багато іншої інформації, яка може вам врятувати життя в разі надзвичайної
ситуації.

 

Перелік захисних споруд цивільного захисту м. Луцька

 

0 Комментариев