Незвичайні види транспорту різних країн, що здивують українців. ФОТО

news

Gazeta.ua пропонує підбірку незвичного для українців транспорту.

1. Підвісна залізна дорога в Німеччині

У німецькому місті Вупперталь з 1901 року діє підвісна залізна дорога. Її довжина — 13,5 км, пише hronika.info. Щодня нею користуються близько 82 тис. чоловік. 10 км дороги проходять над руслом річки Вуппер на висоті близько 12 м.

wikimedia.org
wikimedia.org

2. Водне таксі в Таїланді

Для пересування каналами Бангкоку жителі та гості таїландської столиці використовуються великі човни, повідомляє hronika.info. Через те, що з їх допомогою люди частіше дістаються до місць призначення швидше, аніж іншим транспортом, їх називають водним таксі. Зупинити човен, як і автомобіль, можна в будь-якому місці на водному каналі Бангкоку.

hronika.info
hronika.info

3. Автобус-амфібія в німецькому Гамбурзі

“Амфібус” або автобус-амфібія став туристичною пам’яткою Гамбурга, пише avtoblog.ua. Це транспорт, який може рухатися як звичайною дорогою, так і водою. За рух по воді у автобуса відповідають два спеціальні гвинти. При цьому двигун продовжує працювати так само, як і під час руху звичайним асфальтом. Автобус вміщує в себе до 50 чоловік. Останнім часом “амфібус” став справжнім туристичним атракціоном. Тому за 80-хвилинну поїздку на ньому доведеться заплатити від 20 до 28 євро.

15mscience.org
15mscience.org

4. Рікші на вулицях Японії

Хоча рікші як вид транспорту з’явилися ще в 19 столітті і зараз є досить непрактичними, їх і досі можна зустріти в Японії, зазначається на hronika.info. Рікша — це двоколісний візок. За дві дерев’яні палиці його тягне за собою візник, частіше — чоловік. Як правило, рікші розраховані на одну або дві людини. Цей вид транспорту — частина історії та культури країни. Тому сьогодні рікші популярні як туристичний атракціон.

django-istra.com
django-istra.com

5. Потяг на магнітній подушці в Китаї

Незвичайний потяг в китайському Шанхаї носить назву Маглев. Це скорочення від словосполучення “магнітна левітація”. Така назва з’явилася через конструкцію потяга: він тримається над полотном дороги і рухається завдяки силі електромагнітного поля. Тому у процесі руху він не торкається рейок. Маглев — надшвидкісний потяг. Може розвивати швидкість до 431 км на годину, пише hronika.info.

wikipedia.org
wikipedia.org

Автор статті: Наталя Хвесик

0 Комментариев