Представниці України вибороли третє місце на «Євробаченні» та нагадали світу про Azovstal

news

11 травня відбувся фінал пісенного конкурсу “Євробачення”. 68-м переможцем конкурсу стала Швейцарія – представник країни Nemo з піснею “The Code” набрав найбільшу кількість голосів.

Україна також продемонструвала блискучий результат, посівши почесне 3 місце. За словами українських співачок, це неймовірний показник, адже дівчата виступали на конкурсі 2, а часто ті учасники, хто виступає у перших числах не посідають високих місць.

Виконавицям з України вдалося отримати 453 голоси та завоювали серця глядачів своїм виступом, підкресливши талант і майстерність української музичної сцени.

Читайте також: “День для мами” в Луцьку: подаруйте собі незабутні емоції!

євробачення

Представниці України на «Євробаченні» були у футболках Free Azovstal Defenders. Так вони нагадали про військовополонених захисників Маріуполя.

Така футболка, що ви бачите на відео, була представлена майже на всіх інтерв’ю, які ми давали. Ми символічно нагадуємо про дуже важливі речі кожного разу, коли маємо можливість сказати про них на весь світ!
Ми хочемо закликати всю світову спільноту зараз, коли максимально велика кількість уваги прикута до нас, зробити так, щоб військовополонених обміняли всіх на всіх.
Щоб наші хлопці, дівчата, діти повернулися додому, отримали гідне лікування і гідний рівень життя.
А найголовніше — вдячність від нас за все те, що вони пережили.

Free Azovstal Defenders

 

Читайте також: “Хрест бойових заслуг”: Президент відзначив медикиню з Волині за героїзм

Автор статті: Ірина Велігурська

0 Комментариев