На Волині собака на самовигулі жорстоко покусав дитину: власницю судитимуть

news

Трагедія в Іваничах: собака покусав семирічну дівчинку.

59-річна жителька селища Іваничі відповідатиме перед судом за необережне середньої тяжкості тілесне ушкодження, завдане семирічній дівчинці. 

Читайте також Місячний календар здоров’я на червень 2024 року

Жінка, володіючи американським стаффордширським тер’єром, 29 квітня 2024 року не вжила заходів, щоб убезпечити тварину від самовигулу.

Внаслідок недбалості власниці, собака вибіг на вулицю та напав на дитину, завдавши їй множинних кусаних ран та відкритих переломів кісток передпліччя.

Прокурори Володимирської окружної прокуратури вже скерували до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні. Згідно зі статтею 128 Кримінального кодексу України, жінці загрожує покарання у вигляді громадських робіт на строк від ста п’ятдесяти до двохсот сорока годин, виправних робіт на строк до двох років, обмеження волі на строк до двох років або позбавлення волі на той самий строк.

Важливо! Цей трагічний випадок вкотре наголошує на відповідальності власників собак за своїх тварин. Забезпечте належні умови утримання, вигулюйте собак на повідку та в наморднику, щоб уберегти себе та оточуючих від подібних трагедій.

Читайте також Секрети розкішного волосся: сприятливі дні для стрижок та інших у червні 2024

За інформацією: Волинської обласної прокуратури 

Фото ілюстративне з інтернету 

Автор статті: Малашкевич Анна

0 Комментариев