На Волині узаконять скандальний “клуб-фантом”

news

У Ветлах «узаконять» клуб.

Про це пише Волинська газета.

Новий заклад був збудований Адамом Мартинюком без правовстановлюючих документів.
Як інформують у Любешівській райдержадміністрації, 9 лютого у с. Ветли побувало керівництво району. Голова райдержадміністрації і депутат Волинської облради Олег Кух та голова районної ради Петро Нагорний провели нараду, на якій вирішували долю новозбудованого Будинку культури. Заклад споруджений кілька літ тому, але не узаконений.
«На жаль, так склалося, що у Ветлах є такі приміщення, на які відсутні будь-які документи. А це, відповідно, суперечить закону. Збудовані вони завдяки нашому земляку Адамові Мартинюку, якому ми всі вдячні. Але, як виявилося, коли вирішили електрифікувати нове приміщення клубу, то стикнулися із неможливістю цього зробити через відсутність необхідної технічної документації на новобудову. Тож у кінці 2014-на початку 2015 року почали надходити численні звернення з проханням вирішити цю проблему до районного керівництва від Ветлівського сільського голови, громади, депутатів різних рівнів…» –  пояснив Олег Кух.
І справа тут не в грошах, а в законності рішень щодо подібного будівництва.
Як зазначають у райдержадміністрації, «сільській голові Любов Павлік теж надали слово аби почути її думку з приводу законних шляхів виходу із ситуації, що склалася, а ще голова райдержадміністрації закликав керівника громади не знімати із себе певної вини у тому що сталося, зокрема і в розмерзанні системи опалення». Хоча вона запевнила, що відповідні документи до БТІ уже подано, тож можна вважати питання вирішеним.

Автор статті: Олег Горох

0 Комментариев