На Волині продовжують інвентаризацію пилорам, деревообробних цехів та підприємств

news

На виконання доручення голови облдержадміністрації від 23.02.2016  № 1110/17/2-16 «Про створення робочої групи та проведення інвентаризації всіх наявних пилорам, деревообробних цехів і підприємств, що знаходяться на території області» управління екології та природних ресурсів протягом 2017 року проводили засідання обласної робочої групи для здійснення обліку наявних на території області пилорам, деревообробних цехів і підприємств. Зокрема, за підсумками останньої наради складений протокол №6, яким передбачено доручити районним робочим групам розробити та подати управлінню екології та природних ресурсів планів-графіків обстеження зазначених об’єктів на територіях районних рад.

Про це повідомляє Управління екології та природних ресурсів облдержадміністрації.

Окрім того, члени обласної робочої групи розглянули пропозиції щодо активізації роботи районних робочих груп, серед яких необхідність залучення до процесу інвентаризації голів місцевих рад, учасників АТО, представників громадських організацій тощо.

На даному етапі проходять засідання районних робочих груп із проведення обліку наявних пилорам, деревообробних цехів і підприємств, що знаходяться на території районів, де обговорюють питання щодо реалізації роботи з легалізації зазначених пилорам. Разом із тим, на виконання протокольного доручення обласної робочої групи з проведення обліку наявних пилорам, деревообробних цехів і підприємств в районах розроблені та затверджені плани-графіки обстеження таких об’єктів протягом жовтня-листопада 2017 року.

Слід також зазначити, що  особливої уваги потребує активізація роботи відповідних мобільних груп, які створені та функціонують на місцях. Члени таких мобільних груп спільно з представниками органів місцевого самоврядування  проводять обстеження прибудинкових територій фізичних осіб з наявними стрічковими пилорамами та деревообробним обладнанням, які знаходяться на території селищних та сільських рад, а про вжиті заходи повідомляють управління екології та природних ресурсів у визначені терміни. Під час таких обстежень здійснюється збір та фіксування інформації щодо наявності продукції переробки, кількості працюючих осіб в момент обстеження, обсяги переробки, кількість використаної електроенергії і т.д. В той же час здійснюється постійний моніторинг дотримання суб’єктами господарювання норм чинного трудового та податкового законодавства. Так, в результаті обстеження лісопильних господарств Маневицького району додатково працевлаштовано 79 осіб, 7 осіб зареєстрували підприємницьку діяльність, 11 осіб залучені до оподаткування. 

 

Автор статті: Iryna Hupalo

0 Комментариев