“Хрест бойових заслуг”: Президент відзначив медикиню з Волині за героїзм

news

Українська героїня: медикиня з Волині рятує життя на полі бою

Президент України відзначив хоробрість восьми захисників та захисниць, вручивши їм почесні відзнаки “Хрести бойових заслуг”. Серед них – капітан медичної служби 17-ї окремої танкової Криворізької бригади Катерина Безродня. Жінка родом з села Раків Ліс Камінь-Каширського району.

Читайте також Пенсіонерка з Луцька отримала подяку від Буланова за донатити, що “топлять” російські кораблі 

Незважаючи на запеклі бої та постійні небезпеки, Катерина Безродня безстрашно виконує свій обов’язок – рятувати життя українських воїнів. Її героїчний вчинок став взірцем для побратимів та усієї країни.

Очоливши евакуаційну групу, вона під щільним ворожим вогнем пройшла пішки 5 кілометрів, щоб надати допомогу важкопораненому бійцю. Її рішучі дії та професійна допомога врятували життя воїну.

Навіть під шквалом мінометного обстрілу, Катерина не втрачала холоднокровності, надаючи допомогу усім пораненим, хто цього потребував. Її мужність та самовідданість – це справжній приклад героїзму та жертовності.

Україна пишається своїми героями! Історія Катерини Безродньої надихає та підкреслює незламність українського духу у боротьбі за свободу та незалежність.

Читайте також В Україні поліція посилює заходи безпеки біля кладовищ на період поминальних днів 

За інформацією: Волинської обласної військової адміністрації 

Автор статті: Малашкевич Анна

0 Комментариев