На Світязі провели свято Нептуна. ФОТО

news

Діти з Луцька побували на святі Нептуна на Світязі.

Про це йдеться на сайті Луцької міської ради.

Промайнуло ще декілька днів з життя спортивно-оздоровчого табору денного перебування «Літо — 2016» комунального закладу «Луцький міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Луцької міської ради».

Учасники табору мали змогу побувати на екскурсії на дитячій залізниці у Луцьку. Діти подорожували потягом «Юність» від станції “Росинка” до станції “Водограй”, вздовж невеликої річки Сапалаївка.

Також, згідно з планом роботи табору, юнаки та дівчата в клубах за місцем проживання брали участь у змаганнях з хокею настільного, тенісу настільного, бадмінтону, грали в шахи, шашки, лото, займалися на спортивних тренажерах. Любителі малювати, мали змогу проявити свої художні здібності у конкурсі малюнка.

22 липня комунальний заклад «Луцький міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Луцької міської ради» завершив заключний етап табору чотирьохденною туристичною поїздкою на озеро Світязь. Діти з нетерпінням чекали цієї подорожі, адже цікаво було провести ще декілька днів табору на свіжому повітрі в наметовому містечку на мальовничій галявині пансіонату «Шацькі озера».

По приїзду на Світязь, як тільки учасники табору встановили наметове містечко, до них завітав на лінійку заступник міського голови Юрій Моклиця. Він цікавився, чи подобається дітям у спортивно-оздоровчого таборі, як вони проводять свій час та побажав усім гарного активного відпочинку.

По закінченню урочистого відкриття наметового містечка Юрій Володимирович долучився до турніру з міні-футболу. Змагання пройшли в хорошому настрої та завзятій спортивній боротьбі.

 Упродовж чотирьох днів під пильним наглядом працівників центру дітлахи купались, засмагали, навчались плавати, брали участь у різноманітних турнірах та розвагах.

Увечері учасники табору збирались біля вогнища, щоб попити гарячого чаю та поспілкуватись. Саме тут під звучання гітари панувала таємнича атмосфера, яка зближувала, згуртовувала дітей. Вони співали пісні, розповідали цікаві історії з власного життя.

Третього дня перебування на озері відбувся традиційний фізкультурно-оздоровчий захід «Свято Нептуна». Після сніданку всі активно почали підготовку та перевтілення учасників в різних героїв. Берег озера вмить перетворився на казкове дійство. Русалки, мавки, чортенята та водяні вийшли на берег зі своєю культурною програмою на чолі з повелителем морів і океанів — Нептуном.

 Сторонні відпочиваючі з цікавістю та захопленням спостерігали за проведенням свята. В окремих конкурсах вони були задіяні, як незалежне жюрі та фотографувались з учасниками дійства.

 Продовжила свято спортивна програма з естафетами на воді. Діти завзято виконували усі завдання. Сміх, шум води, вигуки та підтримка вболівальників лунали довкола.

На завершення, повелитель морів і океанів вручив призи всім учасникам свята. Крім цього, юні вихованці отримали призи в різних номінаціях, зокрема за підготовку костюмів. Особливо зраділи діти, коли кожен отримав солодкий приз — морозиво.

Побажавши усім учасникам свята міцного здоров’я, мирного, безхмарного неба, хорошого відпочинку, Нептун відплив зі своєю свитою до водяного царства.

 Погода внесла свої корективи, тому табір довелося завершувати екскурсією в Луцький зоопарк, яку перенесли з 18 на 27 липня через несприятливі погодні умови. Дітлахи із задоволенням частували тварин та знайомилися з новими мешканцями зоокуточка. Кумедні ведмеді навіть влаштували веселі забави у своєму вольєрі.

Діти з радістю будуть чекати наступний рік, адже відвідування і участь у заходах під час табору їх здружило. Вони оздоровились та загартувались.

0 Комментариев