На проспекті Соборності у Луцьку просять облаштувати спеціальні місця для паркування на газонах

news

За минулий 2022 рік кількість автомобілів у Луцьку помітно зросла. А от місць для паркування у місті часто бракує, особливо це стосується густо населених районів.

Одним із кварталів, де дефіцит паркомісць помітно неозброєним оком є проспект Соборності. А запровадження виділеної смуги руху для маршрутних транспортних засобів забрала можливість зупинитися біля бордюру, що було вкрай популярним на цій ділянці руху.

Вирішити проблему з паркуванням можна зробивши спеціальні парковочні місця вздовж усього проспекту, використавши широку газонну смугу

Так вважає Вадим Слива, який зареєстрував відповідну петицію.

Звісно, жертвувати газоном заради парковки не хотілося б, однак їх співіснування цілком можливе завдяки газонним решіткам. Таке рішення набуло широкого застосування в світі, та і у Луцьку щось схоже уже використано при благоустрої території поруч з приміщенням РАГСу,

– зазначив автор петиції.

Газонні решітки стали б чудовим вирішенням цієї проблеми, адже дані конструкції бувають різної конфігурації та щільності. Відповідно, можна підібрати таку, яка б не псувала зовнішній вигляд газонів.

Якщо ви підтримуєте ідею Вадима Сливи, то можете долучитися до підписання петиції за посиланням

Щоб петицію розглянула Луцька міська рада необхідно зібрати підписи мінімум 300 людей протягом 15 діб.

Доречі, триває збір підписів на петицію  щодо поновлення розмітки на «турбокільці» біля «Променя» у Луцьку

0 Комментариев