МВС не знає кому вручає нагородні іменні пістолети

news

Повідомляє gazeta.ua

У Міністерстві внутрішніх справ не знають кому і скільки одиниць іменної вогнепальної зброї видали. Стверджують – вони не ведуть облік нагороджених. Це випливає з відповіді на інформаційний запит, який надіслали з Української асоціації власників зброї.

У асоціації направили два запити. Один до Міністверства внутрішніх справ. Інший до Адміністрації президента, яка також має право нагороджувати іменною зброєю.

“Лише МВС під керівництвом Ю.Луценка тільки у 2005-2006 рр. видало сотні одиниць далеко не начальницькому складу МВС, серед них нинішні топ-менеджери держави. Цю тему досліджував тодішній журналіст, а тепер народний депутат і член колегії МВС Мустафа Наєм. З того часу масштаби видачі відомчих відзнак “вогнепальна зброя” збільшилися в рази і за деякими оцінками складають десятки тисяч одиниць КНЗ. Який же був наш шок, коли МВС, як орган, що забезпечує видачу дозволів на зброю, зокрема, і нагородну повідомило нам, що вони не ведуть облік власників нагородної зброї”, – пишуть в УАВЗ.

Тим часом у Адміністрації президента повідомили – нагородили 36 нагородними пістолетами, йдеться у відповіді на другий запит. Пістолетами нагородили учасників АТО та іноземців.

Нагадаємо, перша петиція що набрала найшвидше голосів на сайті Адміністрації президента була про вільне володіння зброєю.

Автор статті: Олег Горох

0 Комментариев