Молитва до святого Володимира: сьогодні варто просити про захист від усього лихого

news

28 липня – День святого князя Володимира та день Хрещення Київської Русі. Його вважають покровителем військових та правоохоронців. Також, святого просять про зцілення від сліпоти та різних важких захворювань.

Православні християни звертаються до ікони рівноапостольського князя Володимира, щоб він врятував від ворогів, зміцнив їхню віру та припинив внутрішні чвари.

Молитва

Святий князю Володимире! Тобі доручаємо всі потреби нашого народу й свої власні. Святий наш покровителю, зглянься на наші благання та моління всього нашого народу і, як колись, живучи на землі, так і тепер, прославлений у небі, молись за нас.

Молись, щоб увесь наш народ, яким ти колись керував, визнавав одну Христову віру, яку ти прийняв і в якій ти себе освятив. Молись, щоб заповідь любові до Бога й до ближніх завжди була вказівкою нашому народові в громадському житті.

Живе наш народ у часи важких випробувань, тож молимо тебе, заступнику й покровителю української землі, заступись за нас перед Богом і випроси для нас благословення в насущних потребах. Амінь.

0 Комментариев