Молодому волинянину терміново потрібні донори крові

news

За кілька днів до Нового року в родині Ковальчуків з села Зимне трапився трагічний випадок – серед ночі господаря будинку Віталія розбудив підозрілий свист. Як з’ясувалось, звук линув з котельні, де знаходився котел на тверде паливо, у якого з невідомих причин зірвало паровий клапан.

Про це пише Слово Правди.

Як тільки чоловік увійшов у приміщення, котел вибухнув, обдавши його паром та киплячою водою. Від потужної хвилі вибуху котельня ущент зруйнувалась, заваливши однією стіною 33-річного чоловіка, який отримав опіки 60 відсотків тіла, з яких 40 – глибокі. Зараз Віталій знаходиться в опіковому центрі в обласному центрі у стабільно важкому стані. За словами лікарів, через тиждень стан чоловіка може погіршитись, коли через інтоксикацію можуть відмовити органи. Наразі чоловіку терміново потрібна кров від 90-та донорів.

У Віталія є молода дружина та 4-річний син, які просять усіх небайдужих прийти до Володимир-Волинської станції переливання крові і здати кров. Повідомляємо, що дні роботи  станції в новому році – 4,5, 6 січня.

Автор статті: Олег Горох

0 Комментариев