“Мандри”: волинян запрошують долучитися до дистанційного змагання з короткотривалих подорожей

news

Якщо ви обожнюєте мандрувати та дізнаватися про краєзнавчі цікавинки рідного краю – маєте можливість взяти участь у обласних дистанційних змаганнях «Мандри».

Наша земля надзвичайно красива та багата на цікаві місцини – як історичні, так і природні. Та не завжди треба їхати далеко, щоб насолодитися красою природи чи архітектури, познайомитися з цікавими людьми. Все незвідане лежить поруч, варто лише поцікавитися місцевістю, в якій ми живемо.

Працівники та гуртківці Волинського ЦНПВТК постійно мандрують пішки, велосипедами чи на байдарках всюди, де є що побачити. Пропонуємо і вам пройти чи проїхати рідною Волинню, зафіксувати трек та фото цікавих об`єктів і взяти участь у обласних змаганнях короткотривалих подорожей «Мандри».

Допоможе вам у підготовці звіту про здійснену мандрівку відеоматеріал за вказаним посиланням https://drive.google.com/…/1q8cvkeY3mk…/view…. У ньому ви знайдете відповідь на питання: як записати трек свого маршруту, як розмістити фотоматеріали, короткий опис подорожі та цікавих об’єктів, що зустрічаються на шляху?

Змагання тривають з 1 грудня 2022 року до 31 травня 2023 року.

Для участі у змаганнях пройти чи проїхати рідною Волинню, зафіксувати трек та фото цікавих об`єктів і до 31 травня надсилати на електронну пошту cnpvtk_turizm@ukr.net заявку на участь.

Ознайомитися з умовами участі та критеріями оцінювання можна на нашому сайті: http://surl.li/eltee

Суддівська колегія буде розглядати матеріали про подорожі, здійснені у період поточного навчального року. Умови участі, критерії оцінки згодом будуть розіслані.

Прокидайтеся, використовуйте кожен момент, щоб насичувати своє життя та відкривати нові горизонти рідного краю.

Масу емоцій та позитивних вражень, свіжі думки після активного відпочинку ми гарантуємо, адже цікаве – поруч.

Ці подорожі можуть надихнути вас на те, щоб побачити світ!

 

0 Комментариев