Спортсменка з Волині стала чотирнадцятиразовою чемпіонкою України з боксу

news

На Чемпіонаті України з боксу у Львові відома спортсменка з Волині, Тетяна Коб, виборола золоту медаль у ваговій категорії до 50 кілограмів. Цей титул зробив волинянку першою у історії, яка 14 разів виграла чемпіонат України серед дорослих.

Довела, що я – найкраща. Я перша в історії 14-разова чемпіонка України серед дорослих. У мене ще є 2 «срібла» і бронза, а загалом – це 18 чемпіонат України серед еліти. Це моє життя і я кайфую в спорті. Хочу своїм прикладом заохотити людей займатись спортом. Спорт – це характер, дисципліна, мужність, здоров’я. Бій був не легкий, тому що суперниця теж була налаштована на перемогу, але я дівчинка сильна: доклала максимум зусиль, плідно тренувалась, щоб здобути цю перемогу. На даний момент у мене ще немає ліцензії на Олімпійські ігри, але своєю перемогою я заслужила право брати участь в ліцензійних турнірах. Найближчий буде в Італії, де я змагатимусь за ліцензію на Ігри в Парижі,

– поділилася враженнями від перемоги Тетяна Ковб у коментарі Укрінформу.

Крім того спортсменка розповіла про свої плани на майбутнє. Тетяна збирається плідно тренуватися, аби потрапити на Олімпійські ігри в Парижі.

 

0 Комментариев