Магнітні бурі у вересні 2021: коли очікувати та як пережити?

news

У вересні 2021 року очікуються дві магнітні бурі й обидві будуть дуже сильними.

Магнітні бурі, або іншими словами збурення магнітного поля Землі, можуть мати різну тривалість: від кількох годин до кількох діб. Вони можуть впливати на здоров’я людей, особливо тих, хто має проблеми з артеріальним тиском та мігренями. Метеочутливі люди також можуть відчувати у цей період безсоння та втому.

Перша магнітна буря буде вже 6 вересня. Саме в цей час Землі досягне потужний потік сонячного вітру, викликаний сильним спалахом.

Другу магнітну бурю варто очікувати 26 вересня. Є попередження, що це магнітне збурення буде особливо потужним, тому погане самопочуття може бути й в абсолютно здорових людей. Тим, хто страждає на хвороби серця, рядять звести до мінімуму фізичну та інтелектуальну працю.

Аби зменшити вплив на організм, варто відмовитись від алкоголю та надмірного споживання кави. Також радять спати не менше 7-8 годин на добу. За можливості варто прогулятись на свіжому повітрі та сформувати навколо себе спокійну атмосферу.

Як пережити магнітні бурі? Не нехтуйте сном, адже він дуже важливий у такий період. Вживайте якомога більше сезонних фруктів та овочів. Не забувайте пити більше води. Зведіть до мінімуму вживання напоїв з кофеїном та спиртним. Пройдіть консультацію у лікаря щодо хронічних захворювань. Не забувайте про активний відпочинок, який допоможе і морально, і фізично.

0 Комментариев