Луцькі прикордонники – найкращі самбісти в Україні

news

В обласному центрі Волині сьогодні, 23 квітня, завершився Чемпіонат Державної прикордонної служби з боротьби самбо, присвячений пам’яті загиблого в зоні АТО молодшого сержанта Луцького прикордонного загону Сергія Гулюка.

Про це пише Волинський інформаційний портал.

Вшановуючи світлу пам’ять Героя, понад сто прикордонників з усієї України намагалися вибороти першість у боротьбі самбо.

Віддихавшись після запеклого бою, учасник змагань у ваговій категорії до 62 кілограмів, старшина Луцького прикордонного загону Олександр Вагралик, що таки зумів вибороти «золото» у фінальному поєдинку з військовослужбовцем Чопського прикордонного загону, розповів: «Всі були дуже напруженими, дуже достойні суперники. Я пишаюся результатами цього турніру. Цьогоріч це моє найбільше спортивне досягнення».

Натомість його головний суперник старшина Чопського прикордонного загону Андрій Попович розповів, що декілька років тому вже був у Луцьку на змаганнях з боротьби самбо, тоді мав «бронзу», сьогодні ж – «срібло». Тож пообіцяв наступного разу знову приїхати і таки вибороти «золото». «Цього разу прикордонник з Луцька виявився сильнішим, важко було з ним боротися», – визнав Андрій Попович.

Ще один золотий призер із Луцького прикордонного загону у ваговій категорії до 74 кілограмів, 19-річний Борис Іщук розповів, що це його перші змагання з самбо на всеукраїнському рівні й дійти до фіналу було зовсім не просто через серйозний рівень підготовки суперників.

Найкращими у своїх вагових категоріях стали також гості-прикордонники із Чернігівського прикордонного загону (Сергій Бобир, Максим Мельник) та Харківського прикордонного загону (Дудчик Віталій та Саркісян Арутюн).

У командному підсумку найкращим у боротьбі самбо став Луцький прикордонний загі. Друге місце – у команди чернігівських «зелених беретів», третє – у прикордонників з Харкова.

Загиблий у зоні АТО прикордонник Сергій Гулюк був майстром спорту з боротьби самбо. Тож нагороджувати переможців сьогодні прийшла його дружина Юлія та троє діток.

Опісля церемонії нагородження до учасників змагань звернувся начальник Луцького прикордонного загону, підполковник Олександр Соловей: «Дякую вам за те, що показали такий високий рівень, за той майстер-клас, який ви показали всім, хто спостерігав за поєдинками. Маю надію, що вам сподобалося на Волині».

Тож, перевіривши свої сили та можливості у чесній боротьбі, прикордонники роз’їхалися Україною, аби продовжувати стояти на варті її кордонів.

0 Комментариев