Луцькі повії дорожчі, ніж дубенські

news

Найближчий до Луцька райцентр сусідньої Рівненщини поволі перетворюється на неофіційну столицю підпільної секс-індустрії. В усякому випадку, місцеві журналісти переконані: максимум за 500 грн у Дубно можна винайняти на годину найгарнішу повію…

Про це пише Волинська газета з посиалнням на портал Dubno.ua.

Секс за гроші в Дубно існує – його вартість 200-400 гривень, – переконаний портал «Дубно.Ua».  Проститутки в цьому місті пропонують свої послуги в нічний час біля барів та дорожніх кафе.

«Зняти повію можна за 5 хвилин, – розповів Петро, працівник одного нічного закладу. – Якщо хоче сексу, то будуть дівчата, готуй 500 гривень. Можна зняти дівчину дешевше, навіть за 200 гривень, але якість буде не дуже…».

У нічний час дівчата за викликом працюють не лише в Дубно, але і у більшості барів чи кафе над дорогою. Міжнародна траса Київ-Чоп, що пролягає повз місто, приносить чималі прибутки проституткам, сутенерам та їхнім покровителям..

Одна з повій, яка погодилася «відкрити душу» журналістам, зізналася: за останніх 2 роки «Дубно сексуальне» стало набагато популярнішим, і багато туристів дорогою на Буковель роблять «романтичну зупинку» в райцентрі. Їх приваблює відносно висока якість молодих дівчат та недорогі розцінки, адже в столиці, Львові чи Луцьку за одне й те саме доведеться заплатити вдвічі, а то й утричі дорожче.

Ще один феномен дубенських жриць кохання – вдень вони ведуть цілком пристойний спосіб життя, а вночі перетворюються на палких німфоманок.

«Я краще заробляю на трасі за тиждень, ніж за 1 місяць роботи вчителькою в школі, – не приховує одна з них, Олена. – Проституткою мене ніхто не називає, просто дівчиною, і більшість заможних чоловіків ставляться до мене добре. Хоча були випадки, що п’яні хотіли побити, але для цього у нас є охорона… Міліція? Вони наші друзі! Хто-хто, а міліціонерів ми добре знаємо…», – стверджує видання, котре, щоправда, не розголошує, з яких міст Волині найчастіше приїздять у місто ласі на доступне жіноче тіло чоловіки. Але оскільки від луцька до Дубно якихось 50 км, то припущення виникають самі собою…

Тим паче, що «жриці кохання» активно працюють у «Всесвітній павутині», й під рубрикою «Інтимні послуги» можна без будь-яких проблем отримати контактну інформацію від потенційної надавачки послуг.

Автор статті: Олег Горох

0 Комментариев