Луцькі полісмени розповіли про “найпопулярніші” правопорушення

news

З моменту урочистої присяги луцькі полісмени опрацювали понад 3 тисячі викликів. При цьому у 44 % випадків ініціаторами були правоохоронці, 56 % – виклики на вимогу громадян. Про це стало відомо сьогодні, 29 січня, під час прес-конференції на тему «Перший місяць роботи патрульної поліції у м. Луцьку».

Про перший місяць роботи своїх підлеглих розповів начальник Управління Патрульної поліції міста Луцька Антон Цюцюра. За словами головного полісмена міста з 19 грудня по 28 січня «поліціянти» прибували на 3259 викликів. Найпоширенішими правопорушеннями  у міст традиційно є порушення правил дорожнього руху та сімейні сварки.

Очільник поліції зауважив, що у 44 % випадків ініціаторами правоохоронних дій були саме його підлеглі. «Ми бачимо досить високий відсоток самопризначення. Це означає, що патрульні помічають та реагують на правопорушення самостійно», ‒ з гордістю зазначив Антон Цюцюра.

За словами полісмена, найбільше правопорушень здійснюється у вихідні дні та на свята. У ці дні городяни нехтують алкоголем і трапляються ДТП та сімейні сварки. Причиною збільшення аварій на дорогах можуть бути і несприятливі погодні умови.

«Присутність полісменів дає превентивну функцію», – зауважив Антон Цюцюра. Протягом місяця зменшилася кількість автомобільних крадіжок та ДТП.

Автор статті: Олег Горох

0 Комментариев