Луцькі платіжні термінали самообслуговування протягом року працювали нелегально. ФОТО

news

Як виявилося вже протягом року у Луцьку платіжні термінали самообслуговування працювали без будь-яких дозвільних документів Луцької міськради.

Про це на своїй сторінці у “Фейсбук” пише депутат Луцькради Микола Федік.

Таку відповідь йому надали у Департаменті муніципальної поліції. Також було встановлено підприємця, який розмістив дані термінали. По цьому факту інспектори вже склали 17 протоколів про адмінпорушення. Суб’єкту господарювання видано відповідні приписи з рекомендацією здійснити самостійний демонтаж платіжних терміналів або виготовити дозвільні документи.

“У мене виникає питання: скільки платіжних терміналів, які заполонили Луцьк, здійснюють свою діяльність легально і законно та сплачують податки до міської казни ? Бо муніципальна поліція перевірила лише ті термінали про які я вказав у своєму депутатському звернені.

Складається таке враження, що в місті можна встановлювати будь-які термінали, айбокси, МАФи і отримувати з цього прибутки, а до цього нікому немає діла. То про який розвиток міста може йти мова, якщо відповідні органи місцевого самоврядування, не можуть навіть встановити те, що відбувається в них прямо під носом?”- йдеться у дописі депутата.

0 Комментариев