Луцькі баскетболісти просять у міськради грошей на інвентар

news

Федерація баскетболу Луцька просить у Луцькради кошти на інвентар.

Про це стало відомо 22 вересня під час засідання постійної комісії з питань планування соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів.

Федерації, яка з’явилася лише у серпні цього року, не вистачає коштів на інвентар. Просять 60 тисяч гривен.

Баскетболістам не видають форми та коштів на інвентар із 2006 року, коли в КДЮСШ № 1 відкрили відділення баскетболу.

Окрім цих проблем, у спортшколі немає бази для тренування. Шкільні спортзали, де доводиться тренувати дітей, не відповідають стандартам.

Комісія підтримала проект рішення про виділення 60 тисяч гривень для Федерації баскетболу Луцька.

Автор статті: Мар'яна Метельська

0 Комментариев