Лучани долучились до інформаційних акцій у рамках змагань зі спортивної ходьби «Луцька десятка». ФОТО

news

У рамках ХІ  Міжнародних змагань зі спортивної ходьби «Луцька десятка» у Луцьку відбулись Всеукраїнська інформаційно-профілактична акція «Відповідальність починається з мене» та інформаційно-пропагандистська кампанія «Червона картка». Заходи провели працівники Волинського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

Попри холодну погоду та зливу, люди активно долучалися до акцій та натхненно читали інформаційні листівки.

До речі, Всеукраїнську акцію «Відповідальність починається з мене»  та пропагандистська кампанія «Червона картка» започаткували у 2012 році. Вони покликані виховувати активну соціально-відповідальну молодь; формувати активне громадське суспільство; формувати відповідальне ставлення молоді до свого здоров’я та пропагування здорового способу життя; підвищувати рівень поінформованості підлітків та їх батьків про неприпустимість вживання алкогольних напоїв до досягнення ними повноліття.

Варто відзначити, що важливість піднятих питань та креативність у виборі шляхів донесення інформації кампанії «Червона картка» було відзначено міжнародною нагородою. Так, у Нью-Йорку Україні вручили нагороду за кампанію «Червона картка», як найкращу соціальну кампанію з протидії насильству над жінками. Міжнародне журі обрало переможців із 425 творчих робіт від 119 організацій у 46 країнах, які були подані на участь у конкурсі Communications Award: Speaking out about Violence against Women.

В. НОВОСАД

0 Комментариев