Лавров: Воювати з Туреччиною не збираємося

news

Повідомляє korrespondent.net

Росія не має наміру воювати з Туреччиною у зв’язку з інцидентом з російським літаком Су-24, заявив глава МЗС РФ Сергій Лавров, повідомляє Інтерфакс.

“Воювати з Туреччиною ми не збираємося, ставлення до турецького народу не змінилося, у нас виникають питання до дій нинішнього турецького керівництва”, – сказав Лавров.

Міністр зазначив, що він перерахував низку факторів, що свідчать про добру волю Росії.

“Ми завжди прагнули налагодити практичні, прагматичні відносини з нашими турецькими сусідами, в тому числі і в контексті сирійської кризи”, – зазначив він.

Водночас  Лавров не відкидає, що пропозиції Туреччини до створення буферної зони в районі компактного проживання туркменів на півночі Сирії пов’язані з бажанням Анкари убезпечити інфраструктуру розташованих у цьому районі терористів.

“За останньою інформацією, в цьому самому районі, який наші турецькі колеги вважають населеним туркоманами, там не тільки налічується кілька сотень або тисячі з лишком бойовиків з серед громадян Російської Федерації, які становлять пряму загрозу нашій безпеці, безпеці наших людей, а й за наявною інформацією, в цьому районі розташована і інфраструктура бойовиків, включаючи склади з озброєнням, боєприпасами, командні центри, пункти постачання”, – сказав він.

Ердоган про збитий Су-24: Захищаємо наших братів

Лавров зазначив, що не отримав відповідь на подібне питання від турецького колеги.

Зазначимо, влада Туреччини заявляє, що збили літак, який порушив повітряний простір країни і не реагував на попередження. Москва заявила, що Су-24 не порушував повітряний простір Туреччини.

Російський президент Володимир Путін пригрозив Анкарі, що цей випадок буде мати серйозні наслідки для відносин двох країн.

0 Комментариев