Куди втекти від роботи: ТОП-10 варіантів відпочинку в Луцьку на 18–21 вересня

news

Цього тижня буде декілька цікавих презентацій книг, трішки спорту, навчання англійської мови, цікаві зустрічі та концерти.

Про це все детальніше читайте у традиційній добірці від інформаційного порталу «Волинь.info».

  1. Презентація книги «Пісня цапів»

У понеділок пропонуємо побувати на презентації книжки Олега Андрішки «Пісня цапів».

У центрі роману «Пісня цапів» постає колоритний небожитель, від імені якого ведеться оповідь. Разом з античними богами він потрапляє у парадоксальний простір, у дивовижне місто Нові Сиракузи, яке дуже знайоме сучасному читачеві. Це може бути, скажімо, Дніпро або Київ. Неземні чудеса творяться в цьому граді. Тут роз’їжджає на розкішній іномарці підприємливий цар Мідас, який «продав банку душу без права її викупу». Тут відбувається Міжнародний конкурс дурнів імені Дон Кіхота. Вхід безплатний, вихід – десять гривень. Тут вимушений вершити нові подвиги легендарний силач Геракл. Йому для одержання простої довідки доводиться брати штурмом висотну споруду. І на кожному поверсі він чує лиш одне: «Поверхом вище!» А вже карколомна лікарня з головлікарем Припаркою мало не добиває античних богів. І вони спішно покидають нові-старі Сиракузи та вертаються до свого Олімпу. Але й там їх чекає фатальна несподіванка. Богів зупиняють біля брами горилоподібні охоронці і предметно пояснюють, що Олімп – уже приватна власність якогось пана Баксика…

Місце проведення – книгарня «Є» (вул. Лесі Українки, 30). Початок – о 17:00.

  1. Диск-гольф

Також сьогодні маєте можливість пограти у диск-гольф. Місце проведення – парк імені 900-річчя Луцька. Початок – о 18:00.

  1. Презентація книги «Рейс»

Також у понеділок пропонуємо відвідати презентацію книжки Сергія Лойка «Рейс».

В основі роману-трилера Сергія Лойка «Рейс» лежать реальні події. Посеред кривавої війни, яку розв’язала Росія, головний герой Сергій Альохін спочатку самостійно, а потім із допомогою американської журналістки розслідує обставини загибелі своєї родини – дружини і двох маленьких доньок, що летіли в пасажирському «Боїнгу», збитому над Донбасом. Альохін, який був опером, свого часу викрав общак бандитів і затаївся в Лос-Анджелесі на своїй яхті. Він не цікавився політикою, нічого не знав про війну в Україні, поки сам не став її жертвою. Під час свого приватного розслідування Сергій опиняється в самому пеклі війни на сході України серед «ополченців» і російських солдатів, що підступно вторглися в суверенну державу. Слідами втікача йдуть бандити, чекісти, добровольці й маніяк – серійний убивця. Альохіну треба вижити за всяку ціну, щоби довідатися, хто й чому вбив його родину. Він не чекатиме закінчення міжнародного розслідування та трибуналу. Утікач сам тепер і слідчий, і прокурор, і адвокат, і суддя, і кат. І він не завагається, коли знайде злочинців і доведе для себе їхню провину…

Місце проведення – книгарня «Є» (вул. Лесі Українки, 30). Початок – о 18:30.

  1. Чемпіонат Волині з легкої атлетики

У вівторок пропонуємо взяти участь збірної команди міста в чемпіонаті області з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2002 р. н. та молодших. Місце проведення – стадіон «Авангард». Початок – об 11:00.

  1. Англійський розмовний клуб

У вівторок пропонуємо долучитися до розмовного клубу з носієм англійської мови. Це буде перша зустріч, знайомство, а далі клуби будуть проходити щовівторка з 18:00 до 19:00 на обрані вами теми. Клуби безкоштовні. Місце проведення – бібліотека імені Олени Пчілки (вул. Шопена, 11). Початок – о 18:00.

  1. Презентація книжки «В. І. Н.»

У середу запрошуємо на презентацію книжки Валентина Терлецького «В.І.Н».

Детективно-містична історія про загадкове зникнення відомого митця, який зачаровував оточуючих своєю харизмою, став для багатьох сучасників взірцем і дороговказом у житті. Але одного разу він зник, не полишивши після себе й сліду, окрім спогадів його друзів, ворогів і колег. Його слідами йде журналіст Шульц, чиї спроби написати серію матеріалів про таємничого митця виливаються у захопливе і навіть небезпечне журналістське розслідування, сповнене загадок і несподіваних відкриттів. На вас чекає незвичайна історія, яку самі її герої називають «грою у самого себе».
Валентин Терлецький — запорізький письменник, журналіст, музикант, лідер рок-гурту «Декаданс», телеведучий, автор телевізійної програми «Козацька звитяга». Автор поезій, есе та романів. Переможець і лауреат низки літературних конкурсів і премій. «В.І.Н.» — восьма видана і п’ята прозова книжка Валентина.

Місце проведення – книгарня «Є» (вул. Лесі Українки, 30). Початок – о 18:30.

  1. Зустріч із відомим журналістом та блогером

У середу запрошуємо на зустріч з відомим блогером та журналістом. Денисом Казанським, який розповість, як стати популярним онлайн, про Інтернет-медіа та важливість роботи з соціальними мережами.
Для участі потрібно заповнити реєстраційну форму до 19 вересня до 15:00 за посиланням. Місце проведення – DJ Cafе Ring, (City park). Початок – о 18:30.

  1. Концерт гостей із Грузії

У середу радимо піти на концерт ансамблю пісні і танцю «Горі» із Грузії. Місце проведення – Палац культури міста Луцька. Початок – о 19:00.

  1. Луцька солянка

У середу пропонуємо завітати на проект «Луцька солянка». Учасники презентуватимуть авторську поезію, прозу, ділячись своїм внутрішнім світом. Також звучатимуть струни під авторські пісні та говоритимуть про улюблені книги. Реєстрація буде відбуватися за такими категоріями: авторська поезія; авторська проза; авторська пісня; презентація прочитаних книг. Місце проведення – клуб «Патріот Батьківщини» (вул. Драгоманова, 1). Вхід – вільний, однак на заході збиратимуть кошти на лікування дітей хворих на рак. Зібрану суму передадуть благодійному фонду «Стопрак». Початок – о 19:00. Телефон для довідок та реєстрації – 050 6863 184.

  1. Проект «Ліхтар»

У четвер пропонуємо побувати на проекті для митців-початківців «Ліхтар». У новому сезоні обіцяють новий формат проекту. Місце проведення – паб «Майдан». Вхід – вільний! Початок – о 19:00.

 

Автор статті: Мар'яна Метельська

0 Комментариев