Куди піти на вихідні: ТОП-10 варіантів відпочинку в Луцьку на 21–23 квітня

news

Цього вікенду пропонуємо вам ще трішки великодніх розваг, долучитися до благодійної імпрези, послухати джаз та лаунж, побувати на декількох концертах, на балканській вечірці, завітати на презентацію нової книги та цікавої вистави і обов’язково побувати на екопоказі, аби більше дізнатися про нашу домівку – Землю.

Про це все детальніше читайте у традиційній добірці від інформаційного порталу «Волинь.info».

  1. Великодні розваги

Сьогодні, у п’ятницю, пропонуємо ще трішки посвяткувати Великдень. Зокрема, о 12:00 відбудуться великодні забави, гаївки, о 15:00 розпочнеться мистецьке дійство «Великодня Пасхалія» (Парк культури та відпочинку імені Лесі Українки). Упродовж дня відбуватимуться творчі презентації в рамках проекту «Мистецька вулиця», ярмарок виробів декоративно-прикладного та ужиткового мистецтва (вул. Лесі Українки), екскурсії в Луцький замок та музей дзвонів, майстер-клас з дзвонарного мистецтва (Луцький замок).

  1. Благодійна імпреза

Сьогодні, у п’ятницю, також запрошуємо на університетську благодійну імпрезу під назвою «Я хочу бачити життя». Вхід – 50 грн. Всі кошти спрямують в рамках XIІ-ї всеукраїнської благодійної акції «Серце до серця» для придбання обладнання в офтальмологічне відділення Волинського обласного дитячого територіального медичного об’єднання. Початок – о 17:00.

  1. Вечір піаніно

Провести вечір п’ятниці пропонує у себе і «CoffeеМанія» (вул Винниченка, 4). Звучатиме джаз і лаунж у виконанні піаніста Мікаеля Гюлазяна. Початок в 18.00. Також усім гостям запропонують бокал шампанського у подарунок. Початок – о 18:00.

  1. Концерт білоруського гурту

Сьогодні, у п’ятницю, «ЛучеSк-паб» запрошує на концерт білоруського гурту «Дай дарогу!». Вікові обмеження – 18+. Квитки – 100 грн. Початок – о 20:00. Телефон для довідок – 099 540 55 35.

  1. Балканська вечірка

На вечірку «BALKAN BEAT!? PLEASE! REPEAT!» запрошує сьогодні, у п’ятницю «Кораблик». Обіцяють танці у балканському дусі, тематичні розваги та мегапозитивну музику. Початок – о 21:30. Телефони для довідок050 21 54 156, (0332) 72 33 53.

  1. Презентація книги

У суботу книгарня «Є» та видавництво «Клуб Сімейного Дозвілля» запрошують на презентацію книжки Наталії Гурницької «Мелодія кави в тональності сподівання» за участю авторки. Письменниця своїм дебютним романом «Мелодія кави у тональності кардамону» довела, що ніжний та витончений, як старовинне мереживо, український жіночий роман впевнено випереджає закордонних конкурентів у яскравих обкладинках. Один із лідерів за популярністю в Україні 2014-го року за рейтингом газети «Факти», він вимагав продовження. І сьогодні чарівна мелодія кави, що розповідає історію юної городянки, яка жила і кохала серед кам’яниць і брукованих вулиць міста Лева в середині позаминулого століття, зазвучить знову. У новій тональності – тональності сподівання… Місце проведення – книгарня «Є» (вул. Лесі Українки, 30). Початок – о 16:00.    

     

  1. Екокінопоказ

У суботу рекомендуємо завітати на кінопоказ, приурочений Міжнародному Дню Землі. Показуватимуть кінострічку «Дім», яка є творінням відомого фотографа дикої природи Яна Артюса-Бертрана. Основну увагу у фільмі звертають на масштаби людського впливу на планету Земля. Екокіноперегляд проходить у рамках заходів «Зробимо Україну чистою разом» на Волині. Щоб «накрутити» необхідну для показу енергію, потрібно підійти раніше, аніж розпочнеться сам захід, а саме, о 15:00. Вікові обмеження – відсутні. Місце проведення – магазин «Артист» (вул. Богдана Хмельницького, 1). Вхід – вільний! Початок – о 18:00.

  1. Вистава за романом Ліни Костенко

Також у суботу радимо переглянути виставу «Берестечко» за романом Ліни Костенко. Ставить театр «Герць». Вікові обмеження – 16+. Місце проведення – пр-т Волі, 46. Телефони для довідок – (0332) 757 510,  (0332) 240 424. Сеанси – о 19:00 та о 20:30.

  1. Презентація альбому

У суботу пропонуємо послухати «5 Vymir» – український музичний гурт з Києва. Музиканти презентуватимуть свій другий студійний альбом «Нові імена». Місце проведення – пивний клуб-броварня «Карабас-Барабас» (вул. Винниченка, 4). Початок – о 21:00. Телефон для довідок – 066 600 40 02.

  1. Концерт «Carlos Bandos»

У суботу «ЛучеSк-паб» пропонує відвідати концерт гурту «Carlos Bandos». Вхід – вільний! Початок – о 20:00. Телефон для довідок – 099 540 55 35.

 

 

.

Автор статті: Мар'яна Метельська

0 Комментариев