Команда з Волині взяла участь чемпіонаті з легкоатлетичного чотириборства

news

В Одесі завершився чемпіонат із легкоатлетичного чотириборства серед юнаків та дівчат. Його організаторами виступили Національна поліція України та Національний олімпійський комітет України. В змаганнях взяли також участь юні спортсмени Волинської обласної організації ФСТ «Динамо».

Про це повідомляє сектор комунікації поліції Волинської області.

Волинь на чемпіонаті представляли 6 вихованців обласного товариства. Загалом у змаганнях взяли участь 138 спортсменів – юнаки та дівчата 2004 року народження та молодші з 23 обласних організацій товариства. Учасники змагалися, зокрема, у стрибках в довжину, метанні м’яча, а також бігові.

«Метою таких заходів є популяризація здорового способу життя серед молоді, зміцнення командного духу та залучення дітей до спорту», – зазначив перший заступник голови обласної організації ФСТ «Динамо» Василь Авраменко.

Готував волинських спортсменів до чемпіонату тренер Сергій Бугайчук.

Переможців та призерів чемпіонату організатори змагань відзначили кубками, дипломами та медалями Фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України, а також пам’ятними призами відділення Національного олімпійського комітету України в Одеській області.

0 Комментариев