Кохання в кращому виконанні: MILA NITICH представляє «Я обираю тебе»

news

Співачка MILA NITICH презентує новий сингл «Я обираю тебе», який став першим треком після творчої паузи.

У сучасному світі з його змінами та складнощами, ця пісня нагадує нам про цінність справжніх почуттів та казкового кохання. Причиною довгої паузи стало тяжке розставання з чоловіком, з яким вона мала довготривалі стосунки. Але попри все вона вірить в справжні щирі почуття.

Читайте також Наскільки комфортна ваша зона комфорту: поради психолога

Тривалі пошуки ідеальних слів, які б розкрили повну глибину кохання, були справжнім випробуванням, але завдяки таланту та плідній співпраці з Сергієм Локшиним, який написав текст для гурту KAZKA “Плакала”, пісня звучить гармонійно та феєрично.  

 

“Цей трек — мова мого серця через музику. Після довгої перерви, повертаюсь з емоційною піснею «Я обираю тебе». Я не могла не поділитись своїми найглибшими почуттями про кохання і важливість знаходження іншої половинки у житті. У кожній ноті криється моя душа, і я сподіваюсь, що ця композиція доторкнеться сердець слухачів, занурить їх в емоції та принесе багато незабутніх моментів. Ця пісня — моя музична мантра!” – ділиться MILA NITICH.

«Я обираю тебе» – це історія про те, як ми знаходимо особливу людину, з якою хочемо розділити життя. Кожен куплет додає нові фарби до цієї історії, збагачує її новими образами та почуттями. Співачка наголошує про велике значення мати поруч кохану людину, яка дарує щастя та захист.

Читайте також Щоб це з’їсти, щоб стрес заїсти? Або в чому небезпека потягу до їжі під час стресу: психологічні поради

Автор статті: Малашкевич Анна

0 Комментариев