Картопля в мундирі в мікрохвильовці: смачні страви до посту

news

Швидкий та простий рецепт картоплі в мундирі у мікрохвильовці! Як швидко, просто та без зайвих зусиль приготувати картоплю у мундирі? Потрібно скористатися мікрохвильовою піччю. Картопля виходить розсипчастою, з цілою нетріснутою шкіркою.

У картоплі в мундирі є своя краса. Страва хоч і дуже проста, але надзвичайно смачна! Але потрібно правильно вибрати хорошу якісну картоплю: звичайно, краще картопля молода, нового врожаю. Вона вийде дуже ніжною і розсипчастою, та й шкірка у неї набагато тонша. Молода картопля не завжди є у продажу, тому бульби старого врожаю можна використовувати.

Вибирайте картоплю дрібну або навіть зовсім дрібну. Обов’язково добре промийте бульби, – найкраще скористайтеся спеціальною щіткою та засобом для миття овочів. На картоплі в жодному разі не повинно виявитися шматочків землі.

Оскільки готувати картоплю в мундирі ми будемо в мікрохвильовій печі, використовуйте посуд, яким можна користуватися свч. Нагадую, що категорично не можна використовувати в мікрохвильових печах металевий посуд і посуд з блискучим малюнком – піч іскритиме і може зовсім вийти з ладу. Зате ідеально підходить скляний, фарфоровий і навіть паперовий та дерев’яний посуд. Викладіть вимиту картоплю в глибоку миску.

Накрийте кришкою для використання в мікрохвильових печах. У мене це пластикова кришка з невеликим отвором для виходу пари.

Поставте в мікрохвильову піч посуд із картоплею, накритою кришкою. Процес і час приготування залежить від потужності вашої мікрохвильової печі. Готуйте на середній потужності (у мене 800) близько 15 хвилин. Знову ж таки, час може збільшуватися, якщо у вас великі бульби, і зменшуватись, якщо у вас дрібна, як правило, це молода картопля.

Подавайте картоплю в мундирі з великою морською сіллю, із солоним огірком або навпаки зі свіжими овочами, зеленню та салатами. Смачного!

Така картопля чудово підходить і для використання у салатах. Крім того, аналогічним чином можна готувати й інші овочі: морква, буряк та інші. І навіть нарізані та очищені овочі можна готувати також, наприклад, на вінегрет.

Автор статті: Ірина Велігурська

0 Комментариев