Канада і Франція допомагають шукати російську субмарину

news

Повідомляє gazeta.ua

Міністерство оборони Британії допомогає союзникам в морській операції поблизу берегів Шотландії, метою якої є пошук російського підводного човна.

Ймовірна субмарина була помічена щонайменше 10 днів тому на північ від Шотландії, передає “BBC”.

В операції беруть участь протичовнові літаки військово-морських сил Канади та Франції, а також британський підводний човен і фрегат HMS Sutherland.

“Ми підтверджуємо, що союзні морські патрульні літаки, які тимчасово базуються на базі Королівських військово-повітряних сил Лоссимут, ведуть спільну діяльність з Королівським військово-морським флотом. Ми не обговорюємо деталі морських операцій”, – заявили в британському міністерстві оборони.

Активність російських підводних човнів за останній рік збільшилася на 50%, досягнувши небаченого за останні десять років рівня, заявив у жовтні адмірал ВМС США Марк Фергюсон, командувач американським флотом в Європі та Африці.

У травні НАТО провів у Північному морі біля берегів Норвегії найбільші у своїй історії протичовнові навчання “Dynamic Mongoose”, які, на думку ряду спостерігачів, стали реакцією на зрослу активність російських підводних човнів.

Автор статті:

0 Комментариев