Ефективна реклама в Інтернеті – компанія Mix Digital

news

Кожен підприємець і не тільки бажає просувати свій продукт як можна активніше. І ця реклама має приносити результат в найкоротші терміни. Тому кращим варіантом буде співпраця з досвідченими спеціалістами в сфері Digital. Сьогодні популярністю користується компанія Mix Digital, яка займається просуванням продуктів на теренах інтернету.

Пошукова оптимізація з Mix Digital

Одним з важливих завдань кожної кампанії по просуванню сайтів є SEO-оптимізація, яка допомагає продукту потрапити на перші позиції пошукової системи. Саме комплексні дії, які правильно налаштовані на просунення сайту, допомагають привабити цільову аудиторію. Детальніше про послуги компанії Mix Digital можна взнати тут: https://mixdigital.com.ua/poshukova-optimizacziya/.

Що дає пошукова оптимізація сайту:

  • по-перше, за допомогою релевантних запитів просувається сайт на перші позиції в пошукових запитах;
  • по-друге, підвищити частку в пошуковій системі;
  • по-третє, підвищити трафік і правильно його згенерувати.

SEO-оптимізація дає можливість керувати репутацією сайту. Адже користувачі звертають увагу на результати пошуку, які знаходяться на першій сторінці системи. Також є можливість підтримувати сайти в ТОП протягом тривалого часу.

Якщо ви бажаєте отримати справді найкращий результат в просуванні свого сайту, то справді оптимальним рішенням буде співпраця саме з Mix Digital.

Робота з даними та вебаналітика з Mix Digital

Просування сайту передбачає вкладення коштів. І завданням спеціалістів компанії Mix Digital є оцінка ефективності таких вкладень. Ось для цього і потрібна вебаналітика, за допомогою якої можна зібрати всі дані з сайту і провести їх аналіз.

Послуги, які надає компанія Mix Digital в питаннях вебаналітики:

  • налаштування GOOGLE TAG MANAGER, тегів, UNIVERSAL ANALYTICS;
  • створення бази даних та їх візуалізація;
  • аналізування та оптимізація всіх шляхів користувачів.
  • Процес вебаналітики в компанії Mix Digital складається з трьох етапів. На першому етапі, який триває не більше двох днів, команда спеціалістів проводить аналіз сайту і цілей. Цей процес передбачає визначення цільових дій користувачів, виявлення всіх помилок і прогалин. Після повного аналізу вирішується, яким чином всі прогалини можна виправити.
  • На другому етапі проводиться налаштування системи вебаналітики. Цей процес займає до чотирьох днів. На третьому етапі спеціалісти збирають дані, класифікують їх та зберігають. Останній етап також займає не більше чотирьох днів.
0 Комментариев