Дизельні генератори: особливості моделей та їх використання

news

Генератори електроенергії забезпечують живлення побутових, ремонтних та виробничих приладів в умовах відсутності електропостачання. Їх придбання є необхідністю не лише на будівельних об’єктах, які ще не підключені до комунікацій, а й у побутових умовах, особливо за можливих відключень світла. В інтернет-магазині Motoblok.biz представлено безліч різноманітних моделей. Чому варто купити генератор дизельний та як вибрати потрібний, розповімо далі.

Основні переваги генераторів на дизельному пальному

Головною відмінністю дизельних генераторів є їх довговічність та стійкість до великих навантажень. Їх часто використовують виробничі цехи, супермаркети, державні установи та навіть великі житлові комплекси. Велика популярність цих агрегатів пояснюється безліччю їх переваг:

  • різноманітність потужностей — можна вибрати моделі як до 20 кВт, так і понад 1000 кВт;
  • ресурс роботи — вищий за показники бензинових генераторів в понад 4 рази;
  • автономність — навіть цілодобова робота пристрою не потребує постійного контролю користувача;
  • економічність — відрізняються високим ККД та значно меншими витратами пального;
  • безпека — ризик займання ДП від невеликої іскри менший ніж бензину, завдяки мінімальному вмісту летючих речовин у складі.

За умови підбору правильного генератора відповідно до потреб користувача, він зможе забезпечити необхідну потужність за мінімальних витрат. Також важливо проводити своєчасне обслуговування, аби забезпечити агрегату максимальну тривалість роботи.

Недоліки дизельних генераторів

Будь-який генератор, що працює на дизельному пальному, має деякі недоліки:

  • умови використання — через виділення великої кількості вихлопних газів, важливо облаштувати хорошу вентиляцію та систему очищення повітря від продуктів згорання;
  • шумність — від 70 до 100 дБ, через що варто помістити агрегат у шумоізоляційний кожух;
  • вимогливість до навантажень — постійна робота з навантаженням менше ніж 40% від номінальної потужності спричиняє передчасне зношування внутрішніх вузлів;
  • чутливість до умов використання — температурний режим нижче -5 градусів не підходить для пуску, саме тому його розміщують у спеціальному приміщенні чи використовують зимове пальне.

Під час купівлі дизельного генератора фахівці інтернет-магазину Мотоблок Біз рекомендують врахувати кількість фаз, необхідний об’єм паливного бака, вагу та габарити, а також робочі характеристики. Таким чином придбаний агрегат повністю задовольнить користувальницькі потреби.

На правах реклами

Автор статті: Сергій Ленкін

0 Комментариев