Для бійців знайшли землі біля перлини Волині

news

На Волині земельники та громадські організації учасників АТО співпрацюватимуть, аби забезпечити усіх земляків учасників АТО належними їм ділянками. Так для потреб учасників АТО земельники підібрали два масиви площею 13,55 га і 26,3 га поблизу озера Світязь. Про це повідомили у прес-службі ГУ Держгеокадастру в області.

Від червня 2014 року на Волині надійшло вже понад 5 тисяч заяв від військових та членів родин загиблих на отримання ділянки, а майже 4 тисячам уже надано дозвіл на розробку проектів землеустрою.

Зрештою, при облуправлінні Держгеокадастру створили спеціальну робочу групу. У її складі – представники громадських організацій учасників АТО та волонтерського руху Волині, правоохоронних органів та земельники. Склад робочої групи формувався за пропозиціями громадських організацій та нині налічує 14 чоловік.

До влади надходять численні звернення з проханням надати земельну ділянку у Шацькому районі, поблизу озера Світязь. Над цим питанням і працювали на першому засіданні робочої групи.

Для потреб учасників АТО земельники підібрали два масиви площею 13,55 га і 26,3 га під садівництво з земель державної власності на території Пульмівської сільської ради (урочище Стругова) поблизу озера Світязь. А члени робочої групи взялися надати консультаційну допомогу при розгляді заяв, що надходитимуть на ці ділянки та  допоможуть у перевірці достовірності поданих документів.

Окрім того, першочергово ділянки на цих масивах надаватимуть родинам загиблих, а також інвалідам АТО. Частину наділів зарезервують безпосередньо для мешканців Шацького району, які нині проходять службу.

0 Комментариев