Депутат: У Луцьку неефективно використовують вуличне освітлення

news

У Луцьку міський бюджет втрачає кошти внаслідок неефективного використання вуличного освітлення.

Про це йшлося 25 травня під час сесії міської ради.

Як повідомив депутат Сергій Балицький у своєму запиті, для того, аби перевірити це, він їздив вулицями міста зранку. Зокрема, за словами депутата, він першого та 4 травня проїхався містом. О 4:24 уже видно, а ліхтарі горять після цього ще 40 хвилин.

Отож, за висновками депутата, міський бюджет в результаті неефективного освітлення міста втрачає кошти, тому депутат попросив виправити цей недолік.

Автор статті: Мар'яна Метельська

0 Комментариев