День травматолога: щирі вітання та красиві побажання з професійним святом

news

20 травня своє професійне свято відзначають лікарі, які спеціалізуються на вивихах, переломах, синцях та інших травмах кісток і суглобів – Всесвітній день травматолога.

***

У Вас не тільки є харизма –

Знавець всього Ви організму.

Ви – лікар-профі, вищий клас

З Днем травматолога!

Любимо Вас!

***

Вітаю з професійним святом! Бути травматологом – справа непроста, але ти завжди на висоті! Бажаю, щоб жодного разу не здригнулася рука, щоб ні краплі не було сумнівів в тому, що ти майстер своєї справи та з будь-якими труднощами обов’язково впораєшся. Я бажаю тобі не втрачати професіоналізму і рішучості, бажаю домагатися поставлених цілей і визнання свого таланту. Удачі на операціях, успіхів у трудових буднях і яскравих емоцій щастя в кожному дні календаря!

***

Ви на варті здоров’я стоїте
І всім травмам, хворобам і вірусам
Дружним хором ви “Ні!” говорите
З часів пірамід і папірусів.
І рішення ви приймаєте,
Ох, для нас вони життєво важливі!
Як боротися з хворобами знаєте
Капітани здоров’я дбайливі!
І нехай менше важких моментів
Знає ваша лікарська практика,
Нехай рятують легко пацієнтів
Стратегія, досвід і тактика.

***

Вітаю з Днем травматолога. Бажаю будь-якого пацієнта, яка б у нього не була травма, ставити на ноги. Бажаю, щоб в особистому житті взагалі не було травм — ні тілесних, ні душевних. Нехай робота виключає труднощі і помилки, нехай кожен день зміцнює здоров’я, віру в себе і прагнення до успіху. Бажаю стійкості, мудрості і благополуччя.

***

Ви чиєсь життя рятуєте кожен день.
І вас привітати із святом нам не лінь.
Бажаємо професійного вам зросту!
І нехай все в житті буде радісно і просто!

***

Вітаю з професійним святом-днем травматолога! Хочу від щирого серця побажати невичерпного здоров’я, побільше терпіння і сил, вдячних пацієнтів і легкої роботи. Нехай гарний настрій не покидає ніколи, а успіх і удача стануть супутниками життя.

***

Травматологи сьогодні
Свято славне відзначають,
Вам терпіння і сил
Від душі зараз бажаю!

***

Вітаю вас з Днем травматолога. Бажаю, щоб у вас були професійні звершення, а благородна праця служить людям. З вашим професійним святом травматолога. Щоб Ваші нерви були такими ж міцними, як і кістки.

***

Вітаю всіх костоправів з їх професійним святом. Бажаю, щоб у вашому житті було мало кривих ліній, зламаних планів і вивихнутих надій.

***

Вітаю вас з Днем травматолога. Бажаю, щоб у вас були професійні звершення, а благородна праця служить людям. З вашим професійним святом травматолога.

День медичного працівника – вітання медика з професійним святом

Автор статті: Ірина Велігурська

0 Комментариев