Чим губна помада корисна для здоров`я

news

Жінки люблять виглядати красиво. Якраз для цього використовується декоративна косметика. Але використання помади не тільки допомагає привернути увагу чоловіків. У неї є і ряд інших переваг. Вона може зміцнити здоров’я, сприяти кращому самопочуттю, захистити від негативних зовнішніх впливів. Відразу ж підкреслимо – мова йде про якісні косметичні продукти.

Захист від ультрафіолету

Губи можуть засмагнути так само, як і вся ваша шкіра. У них немає пігменту меланіну, що захищає тіло від УФ-випромінювання. Тому вони стають більш вразливими для сонця. Багато помад мають SPF (індекс сонцезахисного фактора) від 15 одиниць і вище. Використовуючи такі засоби щодня, ви значно знижуєте ризик появи грубної засмаги. Фактично така косметика являє собою комбінацію звичайної помади і сонцезахисного крему.

Поліпшення постави

Ви можете бути здивовані, дізнавшись, що помада сприяє формуванню правильної постави. Це показало дослідження компанії L’Oreal. Згідно з його результатами, жінки, які регулярно носять помаду, мають кращу поставу в порівнянні з тими жінкам, які цього не роблять. Причина – нанесення макіяжу покращує координацію. Ви стаєте вище, звикаєте менше сутулитися.

Поліпшення настрою

Є й психологічна користь від помади. У процесі її нанесення ви відволікаєтеся від поганих думок. Коли жінка добре виглядає, вона стає більш впевненою в собі, розкутою. А гарний настрій необхідний для здорової нервової системи і високої працездатності.

Зволоження

Помада сприяє гідратації губ і допомагає зберегти їх природний стан завдяки зволожуючим добавкам. Деякі старі і дешеві продукти можуть містити компоненти, які відтягують воду з тіла. Вибирайте якісні помади, що забезпечують достатнє зволоження.

Перед покупкою уважно вивчайте склад продукту. Переконайтеся, що в ньому немає шкідливих речовин. Віддавайте перевагу тим товарам, до складу яких входять масла і інші натуральні засоби. Деякі помади володіють антимікробними властивостями. Вони можуть бути корисними при ослабленому імунітеті, схильності до герпесу і подібних захворювань.

Автор статті: Сергій Ленкін

0 Комментариев