Чотири стани жінки, або поєднання заради гармонії: Поради психолога

news

Жінки багатогранні та непередбачені. 

Зранку вона може капризувати, як маленька дівчинка, в день правити королевою, ввечері перетворитися у турботливу господиню, а вночі стати спокусницею.

І це все гармонійно в ній поєднується та переплітається одне з іншим. 

Чи знаєте ви, що кожній жінці притаманні чотири стани, це стан дівчинки, королеви, коханки та господині. Справжня жіночність – це вміння управляти цими чотирма станами. 

Читайте також Що змінить у вашому житті робота з психологом: Психологічні поради

І так, стан Королеви – це наша впевненість в собі, як ми самостійно вміємо приймати рішення, як ми усвідомлюємо свою цінність і розуміємо свої цілі. Наше прийняття сильних та слабких наших рис та якостей.

Стан Дівчинки – це стан, коли ми як маленькі дівчатка, кайфуємо від простих речей, коли ми в стані насолоди, радісні та перебуваємо в стані «хочу хочу хочу».

Стан Коханки – це наша сексуальність, вміння отримати насолоду від сексу, стан, коли ми задоволені собою і в фізичному плані, коли ми приймаємо своє тіло та вміємо дарувати та отримувати насолоду.

Стан Господині , Мами – це коли ми готуємо, прибираємо, доглядаємо за дітьми… І робимо це з відчуттям себе господинею, мамою…. усвідомлюємо цінність того що робимо.

Для того щоб мати гармонійні стосунки, важливо поєднувати ці стани, важливо відкинути невдоволення собою, не впевненість в собі, комплекси, прийняти своє тіло, полюбити в першу чергу себе, вийти зі стану жертви, бо жертву можуть тільки пожаліти, і почати кайфувати від самої себе. 

Бо жінка щаслива та в кайфі, дорівнює, щасливий чоловік та сімʼя.

Читайте також Кайдани страху в нашому житті: Поради психолога

Матеріал підготовлено за інформацією:

Пирога Вікторія Сергіївна, Психолог, психосоматолог, консультант в методі позитивної психотерапії

Психологічна допомога та особистісний розвиток

м.Луцьк

Тел/вайбер 0954534986

0 Комментариев