Чому жінкам може бути потрібна лазерна епіляція обличчя

news

У всіх жінок є волосся на обличчі, але зазвичай воно дуже тонке і світле. Якщо ж волосини стають грубими, жорсткими і темними, вони можуть викликати дискомфорт, а отже потрібно від них позбавлятися. Дізнайтеся більше про те, як це зробити ефективно і безболісно на сайті https://modglam.com.ua/.

Але що викликає появу зайвого волосся на обличчі? Однією з основних причин є більш високий, ніж зазвичай, рівень чоловічих гормонів в організмі.

Гормональний дисбаланс

Чоловічі гормони називаються андрогенами, найбільш відомим з яких є тестостерон. У всіх жінок виробляється певна кількість тестостерону. Його рівень вище нормального може збільшити сексуальний потяг, вплинути на менструальний цикл і викликати появу небажаного волосся на обличчі і тілі.

Однією з основних причин високого рівня чоловічих статевих гормонів у жінок в пременопаузі є синдром полікістозних яєчників. Це досить поширений стан, при якому кісти ростуть по краях яєчників (органи, які виробляють яйцеклітини і статеві гормони). Крім надмірного росту волосся, жінки з СПКЯ можуть додавати у вазі, мати нерегулярні місячні і прищі.

Ще одна причина – підвищена чутливість до чоловічих гормонів.

Причиною надмірного росту волосся у жінок, які вже пройшли через менопаузу, зазвичай є гормональний дисбаланс в результаті самої менопаузи.

Інші причини

Ось чому ще може бути викликаний надлишковий ріст волосся на обличчі у жінок:

  • Прийом деяких ліків. Наприклад, такий ефект іноді викликає препарат міноксидил, який використовується при гіпертензії.
  • Вроджена гіперплазія надниркових залоз. Дане спадкове захворювання вражає органи, які продукують статеві гормони.
  • Ожиріння, надмірна вага.
  • Новоутворення яєчників.
  • Акромегалія, синдром Кушинга. Це досить рідкісні стани, що супроводжуються гормональними порушеннями.

Є кілька варіантів усунення волосся на обличчі. Це гоління, воскова епіляція, відбілювання, електроліз, застосування спеціальних кремів, прийом таблеток. Однак найбільш ефективним методом є лазерна епіляція. Вона базується на прогріванні підшкірної частини волосини до такої температури, що вона відмирає. Такий підхід дає дуже хороші результати. Зазвичай кількох сеансів цілком достатньо для вирішення проблеми на тривалий термін.

Автор статті: Сергій Ленкін

0 Комментариев