Чому люди вирішують видаляти татуювання?

news

Люди наносять татуювання з різних причин: щоб почуватися унікальними, привертати до себе увагу, продемонструвати палке кохання, підкреслити життєві принципи і т.п. Але те, що в певний момент життя може здаватися вдалою ідеєю, згодом часто змушує шкодувати про свої вчинки.

В цій статті розглядаються кілька поширених причин, через які люди зважуються на такий крок – лазерне видалення написів та малюнків.

Розрив відносин

Часто на тіло наносять ім’я коханої жінки чи чоловіка. Якщо ж ви розлучаєтеся зі своїм партнером, постійне нагадування про нього є небажаним. Більш того – воно заважає вибудовувати нові відносини. Навряд чи майбутньому нареченому сподобається постійно бачити на руці коханої ім’я її колишнього хлопця.

Тренди

Багато татуювань вибрані тому, що людина чимось цікавиться чи є прихильником когось. Але з часом смаки змінюються. Ви слухаєте іншу музику, дивитеся інші фільми. В такому випадку старий напис чи картинка просто виглядатиме безглуздо.

Робота

Продовжуються дебати про те, чи виглядають татуювання непрофесійно. Одне можна сказати точно – багато працедавців надають перевагу кандидатам без написів та малюнків на тілі. Якщо ж ви вже працюєте, але маєте труднощі з просуванням вгору по кар’єрних сходинках, це може бути пов’язано саме з татуюванням. Воно особливо небажане в компаніях, які займаються фінансами, юридичними питаннями, безпекою. Юрист, у якого на шиї зображений череп, виглядає не надто професійно.

Мода

Деякі види одягу не дозволяють приховати татуювання. Також воно далеко не завжди поєднується з тими чи іншими речами через колір або зміст. Це створює обмеження при виборі гардеробу. Особливо це актуально для теплих літніх місяців, коли одяг стає більш відкритим.

Неякісне татуювання

Після кількох порцій алкоголю може виникнути бажання вирушити в дешевий місцевий тату-салон. Але зранку виявляється, що ви потрапили до рук не надто професійного майстра. Якщо малюнок чи напис виглядають просто жахливо, про них хочеться забути раз чи назавжди. Саме для цього і призначене лазерне видалення фарби під шкірою. Через неякісну фарбу чи неправильне її використання татуювання вицвітає з часом. Кольори стають менш насиченими, картинка розпливається. Інколи її вдається перекрити іншим малюнком, але такий підхід далеко не завжди є ефективним.

Автор статті: Сергій Ленкін

0 Комментариев