BB крем Eveline — з турботою про красу та здоров’я вашої шкіри

news

Польський виробник косметики Eveline приваблює широким асортиментом якісних, ефективних та доступних за ціною доглядових засобів, які турбуються про шкіру вашого обличчя та тіла. Особливою популярністю користуються BB креми від Eveline, які не тільки вирівнюють тон обличчя, але й забезпечують додатковий захист та догляд.

Косметичні засоби Eveline вийшли на ринок на початку 80-х років і сьогодні представлені в 60 країнах світу. Польська компанія виробляє якісну інноваційну косметику, намагаючись задовольнити вимоги різних категорій споживачів. Ознайомитися з асортиментом та придбати косметичний засіб від торгової марки Eveline можна в онлайн-каталозі магазину Watsons за посиланням https://www.watsons.ua/uk/14623/brand/eveline.

Якими бувають BB-креми від торгової марки Eveline?

Компанія Eveline Cosmetics пропонує кілька видів BB-кремів, які відрізняються доглядовими властивостями. Це дозволяє сучасним жінкам вибрати найбільш відповідний засіб, враховуючи особливості та потреби власної шкіри.

Серед найбільш популярних варіантів ВВ крему:

  1. Матуючий (Royal Snail) — косметичний засіб з муцином равлика, що поєднує властивості тональної основи та інтенсивної сироватки, яка зволожує, заспокоює та відновлює шкіру. ВВ крем ефективно матує та вирівнює шкіру будь-якого типу. Має легку консистенцію та створює чудову профілактику акне. Завдяки SPF 10 захищає шкіру від ультрафіолету.
  2. 8 в 1 (Satin Touch) — виконує кілька важливих функцій, тонуючи шкіру та забезпечуючи глибоке інтенсивне зволоження. Завдяки унікальній формулі корекції кольору створює рівномірний природний тон та надає обличчю здорового сяйва. Фактор SPF 10 забезпечує ефективний захист від ультрафіолетового проміння.

  1. Відбілюючий (Blemish Base) — засіб для швидкого освітлення та вирівнювання тону обличчя, що додатково зволожує та розгладжує шкіру. Містить інноваційні активні компоненти, які нейтралізують сіруваті відтінки, надаючи шкірі здорового сяйва, свіжості та енергії. Засіб має приємну бархатисту текстуру, яка швидко та легко розподіляється по обличчю.
  2. Освітлюючий (White Prestige 4D) — інноваційний засіб, який діє у 4 напрямках, забезпечуючи освітлення шкіри, вирівнювання тону, послаблення пігментації, покращення структури та стану шкіри.

Де можна купити ВВ крем від Евелін?

В онлайн-каталозі магазину Watsons на вас чекає великий вибір польської косметики Eveline, включаючи популярні ВВ креми з додатковими доглядовими ефектами. Зробити замовлення можна онлайн, отримати товар в будь-якому куточку України.

0 Комментариев