Альбоми для уроків малювання та художньої творчості.

news

Образотворче мистецтво, або малювання — один з найулюбленіших шкільних предметів школярів молодшого та середнього віку. Альбом для малювання — обов’язковий атрибут кожного учня, котрий хоче опанувати ази живопису. Хто хоче глибше пізнати світ прекрасного та має для цього здібності,  займається у студіях дитячої творчості, де малювання вже не шкільна дисципліна, а улюблена справа, яку опановують значно глибше. Подарункові набори для творчості, куди входять альбоми, призначені для школярів, дещо відрізняються від напівпрофесійних та професійних наборів паперу. Відмінностей небагато, але це лише на перший погляд.

Які бувають альбоми для творчості

Коли вибирають різне канцелярське приладдя (кольоровий папір, фарби, кольорові олівці, ручки, офісний папір), то на альбоми для малювання не усі звертають належну увагу. Найбільше, що приваблює покупців — яскравість та глянцевий блиск обкладинки. А ті, хто знає особливості різних фарб та способів живопису, живляться на щільність паперу у г/м2, ступінь відбілювання та іншу властивості, які зрозумілі лише фахівцям. Від щільності паперу та наповнювачів, які використані в процесі виробництва залежить рівень поглинання фарби та здатність зберігати чіткість контурів. Якщо густина паперу менше 100 г/м2 то малювати фарбами та фломастерами на ньому складно, але для олівців це добре підходить.

Для малювання створено багато різних типів альбомів. Які відрізняються кількістю аркушів. Наприклад, 10 аркушів, 12 аркушів, 20 аркушів, 30 аркушів або 40 аркушів. І можуть задовольнити різні потреби та стилі малюнку. Найпопулярніші з них:

  • Альбом для олійних фарб складений з паперу, великої щільності у межах від 230г/м2 до 400г/м2. Він допомагає уникнути проникання олійних фарб в папір та забезпечує хороший рівень збереження малюнків. Для школярів достатньо альбому формату А4 з папером 250 – 300 г/м2. Більш якісний папір призначений для професійних художників.
  • Для акварелі зроблений з паперу, який добре вбирає вологу та дозволяє створювати красиві акварельні роботи, не допускаючи розтікання фарби. Щільність — 170 – 200 г/м2. Існують і більш щільні аркуші, але вони потребують добрих навиків та дорогих фарб.
  • Альбом для маркерів та фломастерів — така паперова продукція має гладкий, міцний папір, який не пропускає маркерне чорнило та фарбу.
  • Для олівців та вугілля — має текстурований папір, який допомагає створювати тонкі лінії та тіні, що характерні для цього типу малюнку.
  • Універсальний — якщо дитина працює з різними матеріалами (наприклад, олійними фарбами, аквареллю та олівцями), то можна вибрати альбом формату а4, який підходить для різних видів малюнку. Папір густиною 100 – 200 г/м2  задовольняє вимоги майже усіх початкових технік живопису.
  • Для скетчів — альбом для швидких малюнків і замальовок має легкий папір і спеціальну обкладинку, що дозволяє швидко записувати ідеї та робити ескізи.

Це лише кілька видів альбомів для малювання, які ви можете придбати у нашому інтернет-магазині письмового приладдя. Вибір залежить від навиків дитини (чи дорослого) у образотворчому мистецтві, вибраної техніки малюнку, можливостей бюджету. При виникненні складнощів з вибором, співробітники інтернет-магазину допоможуть кваліфікованою порадою обрати альбом як для школярів, так і для професіоналів-художників.

На правах реклами

Автор статті: Сергій Ленкін

0 Комментариев