7 річниця шлюбу – мідне весілля: що подарувати та як привітати?

news

Мідне воно ж вовняне весілля – сьома річниця спільного життя подружжя

Сім років спільного життя це досить пристойний термін, за який сімейна пара вже повинна знати один одного досить добре. До цього часу вже давно завершені притирання, які на перших порах сімейного життя раз у раз, розгойдували корабель сімейного щастя. Наступила сьома річниця, а це свідчить про психологічну стійкість подружжя.

У народі сьому річницю називають мідною. А мідь сама по собі є міцним і в той же час гнучким металом. Мідь за своєю структурою не рветься, не ламається, але якщо її нагріти до високої температури, то вона з легкістю трансформується в різні фігури і елементи. Так і в сімейному житті відбувається: партнери вже звиклися і знайшли розуміння як в позитивних, так і в негативних рисах характеру один одного, і якщо підтримувати теплу обстановку, то як мідь, так і пари можуть трансформуватися і приймати нові форми. Разом з новими формами пари знаходять компроміс і за цей відносно тривалий період часу навчилися проявляти повагу і терпіння один до одного. За сім років спільного життя шлюб стає міцним і залишається пластичним.

Привітання з 7 річницею весілля (With images) | Весілля, Річниця ...

Мідь – дорогий матеріал і це повною мірою трансформується в сімейні стосунки, адже за стільки років пари ще глибше вчаться цінувати один одним і цінують спільний побут, і свій тандем в цілому.

Є ще й друга назва сьомої річниці – її називають вовняним весіллям. Таку назву пов’язують з тим, що шерсть сама по собі м’яка і тепла, є лікувальною і натуральною. Сьома річниця весілля відрізняється спокійною і гармонійною обстановкою. За цей час в родині чітко розподілені ролі, є розуміння хто повинен займатися прибиранням, на кому лежить відповідальність забезпечення, а також похід за продуктами і медикаментами. Якщо узагальнити, то за цей період часу в подружжю є чітке розуміння, хто глава сім’ї, а хто другорядний помічник. Якщо ж на перших роках життя, пара може з легкістю розлучитися, навіть через дрібниці, бо сімейне життя ще може сприймаєтся як якась гра, в якій є свої правила і якщо хтось не дотримується цих правил, то можна просто завершити процес сімейної гри. Сімейна пара, у якої вже сім років стажу сприймає сім’ю, як особливу цінність, яку потрібно берегти і цінувати, а для цього іноді необхідно застосовувати гнучкість і займатися пошуком розуміння. До того ж за такий період часу у сім’ї вже утворилося своє коло друзів, загальних родичів, кумів, дітей та фінансових зобов’язань. Разом з цим у пари є безліч загальних спогадів і подальших планів.

Якщо далі проводити паралель з шерстю, то вона іноді колеться, що теж може відбуватися і в сімейному житті. Між партнерами періодично можуть виникати ревні почуття, а також дрібні скандали. Але це грає швидше позитивну, ніж негативну роль, адже якби в сімейному житті пари все було постійно рівно і спокійно, то їх водоймище б в звичайне болото, яке б просто закисло і не подавало видимості живого елемента.

Привітання з річницею весілля: оригінальні вірші і картинки, назви ...

Традиції сьомої річниці

Багато магічних обрядів так чи інакше пов’язані з цифрою сім, тому, сьому річницю необхідно обов’язково святкувати, адже вона в собі несе ряд магічних властивостей.

Рекомендується, щоб в день святкування на партнерах були хоч якісь дзвінкі елементи. Якщо пара з гумором і блищить креативним мисленням, то вони можуть навіть створити для себе дзвенячий одяг. Вважається, що наявність дзвінких елементів на одязі партнерів і їх дітей приваблює в подальше життя багатство і благополуччя. Разом з цим дзвін різних елементів, сприятиме веселощам і відходу від побутових справ.

Традиційним в цей день є розкладання мідяків по всьому будинку, зокрема на підвіконнях і на шафах. Така традиція згідно психологічним установкам сприятиме збільшенню фінансового потоку. На завершення свята монетки можна віддати в подарунок дітям, або ж пройтися до церкви і там роздати їх нужденним.

Сьома річниця буквально створена для веселощів і шуму, тому це свято потрібно проводити у великому колі друзів і близьких за духом людей. Доброю традицією буде якщо на цьому торжестві виявляться самотні чоловіки чи жінки. Вважається, що після того, як вони побувають на тому святі, незабаром їм зустрітися своє щастя.

У день річниці пари повинні обмінятися мідними монетками, після чого вони повинні скріпити їх разом. Такий крок допоможе зробити союз ще міцнішим і надійним. Не зайвим буде в момент обміну монетками згадати клятви, які пари давали один одному в день свого одруження.

Перед святом парі необхідно привести своє житло в порядок, навести генеральне прибирання. Але не варто все це звішувати на дружину мотивуючи тим, що вона берегиня вогнища. В період спільного свята, обидва партнери повинні брати рівну участь у підготовці до свята. Гарний час щоб під час генерального прибирання позбутися всього старого, вкинути непотрібні речі і роздати борги.

Неохайність і поклади мотлоху тільки крадуть позитивну енергію, тому рекомендується позбутися від усього зайвого і звільнити місце для нової енергії.

Сьома річниця має магічну символіку тому подружжю вкрай необхідно в цей день поговорити по душам, відпустити минулі образи, попросити вибачення і дати собі обіцянки і установку, працювати над тим, щоб щодня робити життя одне одного краще і яскравіше.

Що дарують на мідне (вовняне) весілля

Варіанти подарунків досить великі, але все ж рекомендується робити акцент на подарунках, які пов’язані безпосередньо з самим святом.

Наприклад, гості можуть подарувати мідний посуд, столові прилади чайник або навіть мідний самовар. Для тепла й затишку можна подарувати покривало з вовни, теплий комплект, що складається з ковдри і подушок.

Якщо це дорогий подарунок, то є й більш бюджетні варіанти подарунків. Наприклад, можна подарувати рукавиці, тапочки з вовни, свічники, книги, мідні фігурки у вигляді молодят або ж просто приємні для ока фігурки.

Чоловік дружині в цей день може подарувати новий гаманець, але природно він не повинен бути порожнім, а повинен бути набитий мідними монетками. Також можна подарувати прикраси, шпильки або мідні брошки.

Дружина чоловікові може подарувати шерстяний светр або будь-який інший елемент теплого одягу, якщо руки ростуть з потрібного місця, то можна самостійно зв’язати чоловікові шарф або ж шкарпетки. Можна подарувати запонки або ж мідну фігурку для салону.

Вітаю з заповітною сімкою спільного життя, з мідною річницею. Щиро бажаю завжди бути на сьомому небі від щастя, блищати найяскравішою парою великих зірок на небосхилі. Нехай у вашій родині панує лад і розуміння, нехай кожен день вас радує приємними сюрпризами і тільки добрими подіями!
***

Вітаю від душі з мідним весіллям. В щасливе семиріччя вашого життя бажаю вам великих перемог, незгасаючої любові і вірного щастя, великих надій і великої удачі, благополуччя в домі і миру за вікном.

***

«Коли кохаєш, не хочеш пити іншої води, окрім тієї, яку знаходиш в улюбленому джерелі. Вірність в такому випадку – річ природна. У шлюбі без кохання менш ніж через два місяці вода джерела стає гіркою», так говорив один мудрий чоловік, мислитель! У вас сьогодні свято мідного весілля. Ви в шлюбі вже сім років, і все одно кохаєте один одного чистою любов’ю. Так от я вам сьогодні побажаю, щоб ваше кохання не згасало, а ще більше розгоралося! Щоб спогади про ваше весілля, гріли вам душу холодними зимовими вечорами! Нехай те щастя, яке є в ваших очах при погляді один на одного, додає вам впевненості перемогти будь-які труднощі, адже коли ви разом, ви все здолаєте! Щастя вам!

***

В день мідного вашого весілля від усієї душі бажаю жити без горя і бід. Разом ви вже 7 років, так нехай і чоловік, і дружина будуть на сьомому небі від щастя, нехай ваші почуття будуть сповнені теплотою і ніжністю, нехай ваші серця наспівують мелодію однієї тональності і ритму вічної любові.

 

***

Вітаю з чудовою мідною річницею, з 7-річчям вашого сімейного життя. Хочу побажати, щоб число 7 стало щасливим у вашому житті і наповнило цей рік сімейним теплом, радісними подіями, щасливими моментами, райдужним настроєм і світлим добром. Живіть в мирі та любові.

 

***

Бажаю, щоб ваше кохання не було, як сонце.

Бо сонце сідає.

Щоб ваше кохання не було, як місяць.

Бо місяць тікає.

Щоб ваше кохання не було, як вітер.

Бо вітер гуляє.

А щоб воно було, як море, бо море безкрає!

 

З річницею - Листівки З річницею весілля . Завантажити на телефон

 

Автор статті: Ірина Велігурська

0 Комментариев

Залишити коментар

*